2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بوسم کرد انقدر گریه کردم گفتم میزاشتی سه چهارماه بگذره خدایا من چرا سیزده سالگی عقد کردم حالم ازاون روزا بهم میخوره 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
بوسم کرد انقدر گریه کردم گفتم میزاشتی سه چهارماه بگذره خدایا من چرا سیزده سالگی عقد کردم حالم ازاون ...

۱۳ سالگی؟😐

همسرت چند سالش بود

الان چند سالتونه گلم🙂

چرا از اون روزا بدت میاد؟

*•.¸♡وخدایی که به شدت کافیست♡¸.•*
۱۳ سالگی؟😐 همسرت چند سالش بود الان چند سالتونه گلم🙂 چرا از اون روزا بدت میاد؟

پانزده سال ازم بزرگتره الان دوتا بچه داریم شوهرم خیلی آدم خوبیه خیلییییییی ولی خودم اصلا رازی نیستم 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
پانزده سال ازم بزرگتره الان دوتا بچه داریم شوهرم خیلی آدم خوبیه خیلییییییی ولی خودم اصلا رازی نیستم& ...

اخی چرا عزیزم 😔

دیگه حنابندونم بودبعدش مستقیم رفتیم باغ آی خوشحااااال بودیم جفتمون رفتم خونمون آخرشب دلم قنج میرفتتت ...

خوشبخت شی گلم 😍😍😍

2706