2737
2734
عنوان

جهیزیه تونو کامل خریدید؟؟من خجالت میکشم کسی بیاد خونه من😭

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 35 پست

وظیفه زن نیست جهیزیه ببره ,در قانون تهیه وسایل اولیه زندگی بر عهده مرده ,واسه همین سرتو بالا بگیر,بذار این عرف کمرنگ شه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ول کن بابا بقیه رو.

سر حوصله با ذوق و عشق همه چی میگیری عزیزم.لازم نیست ادم اولش همه چی داشته باشه مهم اینه عشق داشته باشه .از الان هرچی نگرفتی برای خودت لیست کن.هر وقت پول دستت اومد طبق الویت کم کم تهیه کن

منم الان ت عقدم ولی قراره با وام ازدواج من و کمکای همسرم خونه بخریم

ینی خیلی کم جهاز میخرم فقط اونایی ک ت اولویتن

خجالت نداره ک

مگه بخاطر بقیع جهاز میخری؟؟

اونارو میخری برا اسایش خودت ن حرف بقیه

بقیه هم چیزی گف با عن😑بزن دهناشون ب هیییشکی هیچ ربطی نداره زندگی شما

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738
واااا چه خجالتی من چی بگم که سه ساله ازدواج کردم بچمم به دنیا اومده ولی خانوادم نتونستن هنوز برام جه ...

قدم کوچولوت مبارک باشه ولی هنوز منتظر جهازی ؟ همسرتون باید بخره . واقعا وظیفه پدر و مادر عروس نیست لطفشون هست . 

منم الان ت عقدم ولی قراره با وام ازدواج من و کمکای همسرم خونه بخریم ینی خیلی کم جهاز میخرم فقط اونا ...

خب شما خونه میخرید ما که مستاجریم😭همش یه مهمون زنگ میزنه بیام من خجالت میکشم

اخه ما رسم داریم جهاز با زنه😭

عزیزم همه جا رسم دارن زن جهیزیه ببره تو ایران,این عرفه,ولی در قانون با مرد هست,کم کم باید عرفمون رو عوض کنیم تو همچین جریانی,خانواده ها خیلی خوبه به زن و مرد جوان کمک کنن,ولی نه جوری که اذیت بشن و زیر بار قرص و قسط کمر خم کنن,باید این جهیزیه در حدی باشه که خانواده زن تحت فشار قرار نگیره و این فقط لطف اونا رو میرسونه نه وظیفشون رو همین

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706