2752
2734
عنوان

گل ختمی چیدم😍+عکس+خواص شگفت انگیز

| مشاهده متن کامل بحث + 16288 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من میذارم تو آب ۲روز له میکنم میزنم به پوستم وموهام بعد۴ساعت میشورم موهات میدرخشششششه

کُل گل رو تو آب میذاری؟ تازه اش رو تو آب میذاری؟

لِه میکنی گلبرگها نمیچسبه به موهات؟

نرم هم میشه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
کُل گل رو تو آب میذاری؟ تازه اش رو تو آب میذاری؟ لِه میکنی گلبرگها نمیچسبه به موهات؟ نرم هم میشه؟

مچسبه باید دوش بگیری دیگه

بله کل کل رو

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
مچسبه باید دوش بگیری دیگه بله کل کل رو

ممنون. همونجوری تازه تازه؟

نگفتی نرم هم میکنه یا نه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خودشو نمیخوریم عزیزم  عصارشو که پس داد از صافی ردش میکنم شربتش یه بنفش خوشرنگی میشه و اینکه ط ...

چهههه خوووب منم درست کنم

واسه منم رنگ میده بنظرت؟

نمیدونم عزیزم  اول خشک کن بعد تو اب خیس کن اگر رنگ هم نده اما خیلی مفیده

مرسی خاااانمی اینو هم ازت یادگرفتم

2706