2733
2734
عنوان

تشخیص جنسیت با تعداد ضربان قلب

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 69 پست
علائمت چی بود اوایل بارداری؟؟

درد و حساس شدن سینه ها . ضعف و بی حالی تا ماه سوم.

از گوشت قرمز توی خورشت بدم میومد و بوی مواد شوینده. ویار خاصی نداشتم تهوعم خیلی کم بود

اره گلم بده

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درد و حساس شدن سینه ها . ضعف و بی حالی تا ماه سوم. از گوشت قرمز توی خورشت بدم میومد و بوی مواد شوین ...

منم کلا تهوع ندارم ولی ویارم ندارم فقط سینه هام حساس شده و یکم میلم ب ترشی و شوری نسبت ب قبل بیشتر شده

2740
اصلا پایه علمی نداره.اینجا دیدم یه خانومه می‌گفت ضربان قلب پسرش ۱۷۰بوده. میگن ضربان قلب بالا دختره، ...

ضربان پسره من همیشه بالای۱۷۰بود

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

پسر من ۱۷۱ بود ان تی 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻