2752
2734
عنوان

به نظرتون چه مارکی ارزون و خوبه که بگم دوستم از انگلیس برام بیار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2829 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما دوستی‌ که سوال کرده بودن..آلان فصلِ حرجی است یعنی‌ آخر هاش هست و خیلی‌ چیزها قیمتش خوب شده ولی‌ خوب شاید پیدا کردنِ سایز کمی‌ مشکل باشه،،به نظرِ من بهتر است از حرجی بخری اگه هر فروشگاهی دوست داری توی سایتش برو و اگه کارت داری بخر و به آدرس کسی‌ که توی انگلیس دوستت داره یا هتلی که می‌خواد بره بفرستن ..اگر هم می‌خوای با قیمتِ اصلی‌ بخری فروشگاه پریمارک از همه ارزونتر هست،،خوبی‌ این فروشگاه این است که جدیدترین مدل‌ها رو میزانه حالا کمی‌ کیفیتش کمتر هست..اگر هم می‌خوای بیشتر هزینه کنی‌ خیلی‌ از فروشگاه‌ها هست دوست داری برات میگم
2731
عزیزم رطوبت با شرجی فرق میکنه،،توی هوایِ شرجی نفس کشیدن سخت است،،اگر تابستون‌ها کانادا بری میفهمی چقدر هوای شرجی داره که نفس کشیدن هم مشکل میشه،،ولی‌ رطوبت هم به خاطر بارون و قدیمی‌ بودن بیشتر ساختمون‌ها است که فصل به فصل فرق میکنه
sunny جون دوستم خونه خواهرش هست الان،منم متاسفانه کارت ندارم،فقط دوستم میتونه بره بخره و با خودش که 2 هفته دیگه میاد بیاره.عزیزم پریمارک رو بچه ها گفتن خوب نیست البته بازم من نمیدونم،اگه چند تا سایت خوب برام بذاری ممنون میشم عزیزم.