2733
2734
عنوان

ثبت نام ایران خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 38 پست
تو گوگل بزن میاد.در اصل تا چهارشنبه مهلت واریز داشت.سه روز تمدید کردن.حتما نبردین دیگه وگرنه پیامش م ...

عه پیام میدن ؟ اوکی مرسی ولی قلبم .....

شما ماشینتون چی بود

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه هر شخصی فقط یه بار میشه ثبت نام کنه کسایی که پلاک فعال دارن نمیتونن

نه گلم این برا سری های قبل بود

شرط جدید اینه که هر خانواده ای پلاک فعال دارن دیگه حق ثبت نام ندارن

فقط خانواده هایی که اصلا ماشین ندارن میتونن شرکت کنن

یه سرچ کن گوگل

2731
نه گلم این برا سری های قبل بود شرط جدید اینه که هر خانواده ای پلاک فعال دارن دیگه حق ثبت نام ندارن ...

اه واقعا،کاش اینطوری نباشه من واسه خودم میخواستم🙄

خودت باش مثه بقیه زیاده🕷🕸
مرسی عزیزم نه زیاد،چند روز مهلت داره ک

واسه ثبت نام میگفتن کلا ده دیقه ای پر میشه و همش هنگ میکنه میره از اول تا ارور میده که دیگه نمیشه خرید کرد

اره منم سری های قبل ثبت نام کردم،اسمم در نیومد این سری هم دیگه نمیتونم،چون شوهرم پلاک به اسمشه

عزیزم من منظورم قرعه کشی نیستا ثبت نام عادیه مگه واسه ثبت نام عادیم باید اسم آدم دربیاد؟

واسه ثبت نام میگفتن کلا ده دیقه ای پر میشه و همش هنگ میکنه میره از اول تا ارور میده که دیگه نمیشه خر ...

ما هم خودمون ک میخواستیم ثبت نام کنیم همش همین جوری میشد.داداشم ک واردتره تونست ظرف چند دقیقه ثبت نام کنه.

پس بقیم این مشکلو داشتن؟؟من همش به شوهرم غر میزدم تو بلد نیستی

ما هم خودمون ک میخواستیم ثبت نام کنیم همش همین جوری میشد.داداشم ک واردتره تونست ظرف چند دقیقه ثبت نا ...

آره کلا هرکسی نمیتونه ثبت نام کنه سایت اون موقع شلوغه باید سرعت عمل داشته باشی