2733
2739
یه گل مصنوعی بزرگ هم داری ..من باشم درجا می ندازمش بیرون اما اگر خیلی دوستش داری لااقل از روی اون میز بیارش رو زمین .. قدش بیاد پایین تر .. به گل نقره ای هم گذاشتی لون بالا .. حس تزئنات تولد میده .. اونم بردار

اما در کل خونه ات خیلی تمیزه و معلومه خانوم کدبانویی هستی و اون پشتی های لوله ای هم خیلی با نمک هستن ... دوستشون دارم ...

تنها چیزی که توی خونه ات کمه گل طبیعیه ... یه روز من رو دعوت کن .. همه گل مصنوعیات رو نابود کنم .. 4-5 تا گل طبیعی خوشگل بذارم تو خونه ات .. حال کنی :)
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
من اصلا نمیفهمم ...
چرا خونه یکی باید این قدر تمیز و مرتب باشه؟؟؟؟
هامان کاش من همسایه ات بودم. هی میومدم خونتون به اون پشتی ها تکیه میدادیم چایی میخوردیم.

بوفه ات خیلی خوب شده!
دوستان نظراتشون رو گفتم. من چیز تازه ای ندارم بگم. فقط منو دعوت کن خونتون.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هامان جون گل مصنوعی بالای تلویزیون و زیرش رو بنداز بره ( تاپیک فنگ شویی رو هم بخون این گل مصنوعی اصلا تو خونه خوب نیستن ) این گلا خیلی خونه رو زشت میکنن .
اون درخت رو هم بنداز بره اگه دوسش داری حتما از روی عسلی بردارش .
اون دستمال روی عسلی رو هم بردار .
دستمالهای سه گوشی که روی پشتی ها هم هست حتما بردار اینجوری خونه ات قدیمی نشون میده .
دستمالا رو از توی بوفه و روی مبلا برداشتی خیلی خیلی بهتر شده . از رو پشتی ها هم بردار .

سعی کن وسایل ( پنکه و چرخ خیاطی فکر کنم) اون اتاق رو هم از دم در برداری که اینور که میشنی رو مبلا به اونا دید نداشته باشه و جلو در خالی باشه کاملا
حوله ها رو هم که سفید برفی گفت حتما حتما بردار بزار تو دستشویی .

یه دکوری هم هست قهوه ای روی اوپن آشپزخونه اونو هم بردار از اونجا .

اولین چیزی هم که خواستی عوض کنی به نظر من میز تلویزیون و اگر هم شد تلویزیون .
سلام دوستان خونه منم تقریبا تکمیل شده پرده هارو هم زدم ولی هنوز اسباب کشی نکردم. بعد چیدن وسایلم حتما براتون عکس کامل میزارم .
حالا یه سوال دارم میخوام واسه جلوی شومینه یه میز مربعی با قد کوتاه بگیرم که بشه دورش تعدادی کوسن گذاشت و روشون نشست. میخوام این میز ترجیحا چوب باشه نه mdf .حالا به نظرتون این میزو میتونم از جایی آماده بخرم ؟یا باید سفارش بدم برام بسازن؟
اصلا به نظرتون این ایده خوبه؟ از نظر فضا محدودیت ندارم و یه فضای باز و خوب جلوی شومینه دارم .(عکس که گذاشتم بهتر متوجه میشین)
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
2728
هامان جونم تبریک میگم بهت خیلى خونت بهتر شده عزیزم .. من رنگ قبلى بوفت رو دوست داشتم اما این رنگ هم خوبه. دوستان همه نکته ها رو گفتن , بنظر من هم
- گلدونت رو از روى عسلى بردار بزارش زمین
- دستمال روى پشتى ها رو بردار
- مبل دو نفرتو یک کم ببر عقب تر تا جلوى دید بوفه رو نگیره
- جاى کاناپه سه نفره رو با دو تا تکى ها عوض کن و یک کم بین دو تا مبل تکیت فاصله بزار و اون مىز عسلى رو بزار بینشون البته بدون اون رو میزى
- دستمال روى تلویزیون و زیرش رو بردار
- اگه فعلا نمى خواى لوستر بگیرى از این حبابهاى سقفى بگیر بزن که قیمتش خیلى مناسبه و رنگیش هم هست
دوستان دیدم تو نظرات گفته شده که کفپوش ارزانتر از موکت هست ... فکر می کنم اشتباه باشه چون تا اونجایی که من اطلاع دارم و همین هفته پیش قیمت کردم . ارزانترین کفپوشی که توی بازار بود متری 19000 تومان بود به بالا... و حدود متری 4-5-6 تومن هم هزینه نصب بهش اضافه میشه.
مامان رام و راد جون خیلی ایده ی خوبی هست . در مورد کوسن ها من خودمم میخوام درست کنم . . حریم سلطان رو اگر میبینی وقتی پیش والده هستن یا میرن بیرون کوسن های بزرگ و خوشکلی دارن روش میشینن مثل اونا من میخوام درست کنم . فکر میکنم میزش رو بگردی بتونی اماده قشنگتر پیداکنی .
2738
در ضمن اونایی که در مورد رنگ موکت سوال داشتن . برای خونه هیچ وقت از موکت رنگ تیره نباید استفاده بشه. چون موکت برخلاف سرامیک و سنگ که نور رو انعکاس میدن بشدت جاذب نور هست و هرچی رنگ موکت روشن تر باشه زیبایی بیشتری به خونه میده و فضا رو دلبازتر و بزرگ تر نشون میده.
پرستش جان اینم در نظر داشته باش که موکت رو کمتر از 3 متر نمی دن .. مگر اینکه یه تکه مونده باشه ..مثلا من یه تکه رو می خواستم موکت کنم که متراژ کمی داشت .. اخرش پارکت کردم جون ارزونتر در می اومد ... چون مجبور بودم یه تکه3در4 بخرم برای اون تکه کوچیک ..
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
از این که همتون نظر دادین ممنونم واقعا خوشحالم کردین گل نرگس جونم رویه بوفه گل نیست بخاری برقیه نمیدونم کجا یزارم یه اتاق دارم چشم اون درختچه را بر میدارم .....................................در واقع اون درختچه را مادر شوشو داده خیلی دو سش داره مگه بدم به خودش عزیزم خونه خودمون که آدما دعوت نمیکنن قدمت رو چشم ما خرا سانیها مهمان نوازیم مخصوصا که که از خودمون باشه ............................

باران جونم موکت آبی هر وقت پول داشتم اولین کارم همینه رنگ سیا هو سفید چون خواهر شوشو میگه مده الان برایه همین گفتم برایه پرده هم باشه لوستر هم در آینده حوله ها را هم به نظرت کجا بزارم دشتشویی که تویه حیاطه تو حمومم که نمیشه اگه مهمون حوله خواست از کجا بیارم ممنونم گلم....................................

سفید برفی جان ...چشم گلها را بر میدارم از گلهایهخودت برا عکس بزار منتظرم............................

فاطمه جان داریداری تاروف میکنی شما هم از حرفهایه قشنگت معلومه خانوم کد بانو خوش سلیقه ومهربونی هستی بازم میگم خونه خودمون نیاز به دعوت نداره ...........................

ندا جان ..........باشه عزیزم پنکه و چرخ را فعلا گذاشتم بر میدارم اون کوزه رویه اوپن را اگه بر دارم خالی میشه تا بستونا توش اب ویخ میزارم در مورد میز تلویزیون اولین چیزی که میخوام عوضش کنم تلویزیون ومیز ووو موکت آبیه ....آخه این خونواده شوشو خیلی خیلی سختن نمیزارن آدم یه چیزی بخره میگن پولا تونا نگه دارید وای اینا چیه خریدید ول خرجی میکنید دارم دیوونه میشم از دستشون

خدا را دوست دارم.به خاطر اینکه می گذارد دوستش داشته باشم .وقتی می دانم لیاقت آنرا ندارم.. ............... برام دعا کنید به سلامتی زایمان کنم خودم وبچم سالم باشیم به دعاتون این روزا شدیدا نیاز دارم
2706