2733
2734
بچه ها ببخشید که مربوط به این تایپیک نیست، اما چون اینجا شلوغ تره می پرسم، به نظر شما سیسمونی صورتی سفید برای نوزاد دختر مناسبه یا خاکستری صورتی
من میخواستم سفید صورتی انتخاب کنم اما خواهرم و خواهر شوهری میگن صورتی خاکستری
سیسمونی صورتی سفید خیلی خوشگله مثلا اینجا
http://www.beautyhome.ir/sysmvny/1694/%d8%b3%db%8c%d8%b3%d9%85%d9%88%d9%86%db%8c-%d9%86%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%af-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d8%b3%d8%aa-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa%db%8c-%d9%88-%d8%b3%d9%81%db%8c%d8%af
شما نظرتون چیه؟فکر نکنم رنگ خاکستری واسه نوزاد زیاد جالب باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم اینجا دعوتی نیست این تاپیک هم دیگه غیر فعال شده آدرس جدید رو بالا گذاشتم

روی قلب کنار عنوان تاپیک کلیک کنی میره تو لیست علاقمندیات و همیشه میتونی بیای سر بزنی
پروردگارا برای داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
مامان آیلین جون چندوقت نبودی میخواستم تاپیک بزنم ببینم کسی ازتون خبرداره

عزیزم توی تاپیک بالا که آدرس گذاشتم بیا تا از نظرات خوبت استفاده کنیم
پروردگارا برای داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
سلام بچه ها یکی به من بگه ببینم الان که که خونم سرامیک شده درز بین سرامیکا که سفیده را میشه قهو های هم رنگ خود سرامیکا کرد

یا ذیگه نمیشه کاریش کرد وای دارم از غصه دق میکنم بیاین کمک
مَحرم تن بودن با مَحرم دل شدن تفاوت دارد …
2738
سلام بچه ها یکی به من بگه ببینم الان که که خونم سرامیک شده درز بین سرامیکا که سفیده را میشه قهو های هم رنگ خود سرامیکا کرد

صبا جان درست میشه
اسمش رو دقیقا بلد نیستم اما یه پودری هست رنگی
یادمه کاشیهای حمام خونمون سبز بود. کاشیکار گفت این پودر رو رنگ سبزش بگیرید و بعد از اتمام کارش اون پودر رو خمیر کرد و بین کاشیها زد فقط بخاطر رنگش
مرسی هوناز جون .. یه مدته سرکارم سرم واقعا شلوغ شده هراز گاهی میام تو اون تاپیک جدیدا کارای بچه ها رو میخونم و گریزی میزنم و میرم ... نه بابا اینا فقط در حد یه سلیقه شخصیه نظر علمی بدردبخوری نیست که ... شما لطف دارین