2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم منم مبلهام همینطورن تقریبا به مقدار سنگینتر هستش البته رنگش سفید هست روی اون مبل بزرگ فقط چهار تا کوسن هستش ست خودشه همون رنگ مبلها دو تا مربع ساده موچیک دو تا دیگه از این درازا اما کوچک همون طلایی باید ست بشه من میخوام کاغز دیواری سفید طلایی بزارم رنگ پرده ها هم طلایی کنم

خدایا خانواده ام رو خوشحال کن
2738
نادین جان نمی دونم چه اصراری داری که حتماً کوسن داشته باشی! به نظر من همینطوری خیلی بهتره. به نظرم کوسن برای مبلهای ساده و مدرن مناسبه با رنگهای شاد و متضاد تا فضای خونه شاد بشه. مبل سلطنتی به نظرم کوسن احتیاج نداره. البته بازم هرجور خودت مایلی.
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم..... اللّهم العن اوّل ظالمٍ ظلم حقَّ محمدٍ و آل محمد و آخر تابعٍ له علی ذلک..... اى سید ما، اى مولاى ما... دعا کن براى ما....
میناز جان فکر کنم فندوق جون امام رضا(ع) رو خطاب قرار داده که میگه تو را قسم به جوادت...
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم..... اللّهم العن اوّل ظالمٍ ظلم حقَّ محمدٍ و آل محمد و آخر تابعٍ له علی ذلک..... اى سید ما، اى مولاى ما... دعا کن براى ما....
فندوق جون گلهام قابل تو رو نداره . البته الان از اون عکسه خیلی بیشتر شدن .. دقیقا 100 تا شدن :)) جالبه که انگار نیروی جاذیه هم دارن . چون دو سه تا گلدون هم بهم هدیه داده شد این مدت :))

فانوس جون .. خونه اتون خیلی قشنگه اما بهتره یکم سفید هم توش کار کنین .. الان خیلی یکنواخته .. کاش دسته های مبلهاتون سفید بود .. الان یکم کوسن سفید بذاری بد نیست
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
مامی نوزان .. حتما خاک گلدونت مشکل داره .. عوضش کن اما اگر با همه گلدونهات مشکل داری یکم روی خاکش اسپری حشره کش بزن .. ببین رفع میشه یا نه
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2706