2733
2739
ساده جان نه منظورم پرده هایی بود که از سقف تا روی زمین هستن و از اون هم یه مقدار بلندترن. بزار ببینم با این سرعت می تونم برات عکس بزارم
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
دوستان منم تازه خونه خریدم. خونه ام کوچولوووو.... آشپزخونه کوچولوووووو.... کلا 69 متره. خیلی هم خرجش کردم. ولی دیگه کفگیر خورده ته دیگ و یه سری کارها انجام نشده. مثلا فرش ها رو باید عوض میکردم، پرده نخریدم، کتابخونه ام کوچیکه و رنگش به محیط نمیاد. مبل هام رو عوض کردم ولی هنوز میز مناسبش رو نگرفتم...خلاصه بعد از کلی خرج کردن (بالای 10 تومن) هنوز کلی خرج داره. من تازه 5 شنبه اسباب کشی کردم. هنوز نامرتبم. بعدش میام عکس میذارم.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ساده جان کف خونه که مبارکه. الان رنگ مبلهات چیه؟ چون گفتی ممکنه مبل نگیری. اگر ممکنه از فضات عکس بزار
چون آشپزخونه اتو توی طول بزرگتر خونه قرار میگیره بهتره کابینتها رو جوری طراحی کنی که از یک طرف به عنوان میز غذاخوری استفاده بشه. در ضمن جزیره لزوما خونت رو کوچیک نمی کنه و حتی می تونه بخشی از دکور خونه ات باشه
کف آشپزخونه چه رنگیه؟ همون طرح پارکت؟ اگه اونه شاید بهتر باشه کابینت قهوه ای نگیری.
آپرده سبز با کف خونت که کاملا همخونی داره حالا باید دید مبلمانت چه رنگیه
فاطمه گل بانو جان
مبارک باشه. اشکالی نداره آدم می تونه برای مدتی تحمل کنه تا شرایط فراهم بشه و فضای دلخواهشو بچینه. با سلیقه خوبی که دارید مطمئنم همین فضای کوچولو رو هم به نحو خوبی می چینید
در ضمن بازم ده متر از من جلوترید چون خونه من 59 متره.
در مورد پرده هم فاطمه جان من مخالف پرده های خیلی سنگین و کارشده هستم. ترجیحم پرده ایه که خود آدم بتونه بدوزه چون آدم تنوع طلبه و پرده چیزیه که اگه زیاد براش هزینه نشه و هر سال عوض بشه تنوع خوبی به خونه میده
روی همین اصل هیچ وقت پارچه های خیلی سنگین نمیگیرم. اونجوری تمیز کردنش خیلی آسونتره
(راستش خود من تا به حال پرده بلند رو امتحان نکردم چون با اون سادگی که خودم شخصا میپسندم منافات داره اما خوب بعضی ها پرده های فاخرتر رو بیشتر می پسندن)
2738
مرمری جان و مامان نقطه شما لطف دارید.
همش خودم رو دلداری میدم که ژاپنی ها هم جاشون کمه!
مامان نقطه پرده قبلی من تقریبا ساده بود. مثل همین ها که عکسش رو گذاشتی. فقط وقتی پرده رو زمینه یه جوریه! همش بین چینهاش آشغال میره.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
2706