2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونا که دم دره اویزونه؟ قرمزااا؟ فک کنم تو ایران بهشون میگن پولکی نمیدونم دقیقا ولی خیلی گل های بی ازاری هستن روزی یه بار اب هیچیشونم نمیشه مثلا 4 روز بی اب بمون..... موندگاری زیادی هم دارن تا جاشون خوبه از نظره ابو هوایی میگما مثلا اینجا فقط 3 ماه هوای خوب داره بعدش سرد میشه و این گلا هم بیرون باشن میمرن ولی فکنم اگه تو ایران باشه بیشتر هم میمونه
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2738
فروغ جون خیلی با سلیقه ای افرین خانومی
من خیلی دوست داشتم مبل جدید که میخرم رنگ روشن بخرم ولی باز جرات نکردم با داشتن بچه خیلی سخته
خوشی با خوبی فرق داره. بخاطر خوبیها از خیلی خوشی ها باید گذشت
رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2706