2737
2734
مامان تارا جان عزیزم این رنگ هم خیلی قشنگه.

به نظر من رنگ جنسیت نداره. هر رنگی برای هر جنسی خوبه. مثلا چرا نباید پسرها لباس قرمز بپوشن یا دخترها پیرهن آبی.

به نظر من نباید رنگها رو محدود کنیم. همه چا رنگ اتاق دخترها صورتی و نارنجی و قرمزه و پسرها آبی و سبز.

این خیلی محدود می کنه.

من که از اتاق دخترت خیلی خوشم اومد. ترکیب رنگش زنده است و آرامبخش.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فائزه چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سلیقه نداری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس اون اتاق با سلیقه ما کدوم دخمل نازه
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟
خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند
2728
سلام فریبا جان من ایدشو از نت گرفتم یام نیست دقیق کدوم سایت فکر کنم مامی سایت بود دوتا اینه گرد گرفتم اون اندازه ها رو به سلیقه خودم و بسته به قطر دایرم در اوردم روی چوب ماکت سازی یا همون بالسا بریدم چسبوندم بعد با اسپری رنگ کردم نمیدونم توضیخاتن به درد بخور بود یا نه بازم اگه سوالی بود در خدمتم
جدیدترین زیباترین و متفاوت ترین تم های تولد را با ما تجربه کنید
http://avaparty.blogfa.com/
2738
سلام بهار جون خونه خوشگلی داری اتفاقا خونه ما هم مستطیله و من هم همین مشکل و داشتم انشاءالله وقت کنم عکس میگیرم.

اول اینکه رنگ فرشت همخونی با بقیه خونت نداره. با توجه به اینکه رنگ غالب توی خونت قهو ه ای هست بهتره اگه واست امکان داره فرشاتو عوض کنی یه چیزی توی مایه های کرم که به مبلا و میز و پرده هات هم بیاد.
سعی کن مبلاتو جلوی تی وی گرد بچینی هم شیک تره و هم جو رو صمیمانه تر میکنه.
توی فصل گرم سال بخاری تو جمع کن .
جای بوفه ات زیاد مناسب نیست زیبایی اپن رو گرفته و خودشو نشون نمیده اگه مبلاتو گرد چیدی بوفه رو بین مبلا و میز غذا خوری بزار.
آشپزخونه خوشگلی داری اما اون پارچه های توی بوفه رو برداری شیکتر میشه الان دیگه مد نیست.
میتونی 2 3 تا صندلی شیک واسه اپن بگیری که از قسمت وسطش به جای میز صبحانه خوری استفاده کنی.
یه کار دیگه هم که میتونی انجام بدی که خونت خیلی مستطیل شکل به نظر نیاد اینه که تی وی رو به اون دیواری که ساعت گذاشتی انتقال بدی و مبلاتو بر اساس اون گرد بچینی. اگر هم نخواستی این کارو انجام بدی برای ساعتت یه دیوار کوچیکتر پیدا کن و به جاش یه تابلو بزرگ متناسب با دیوار یا از این چند تیکه ها بزار.
فعلا اینا به ذهنم رسیدن. انشااله که خونت همیشه گـــــــــرم باشه.
یارب نظر تو برنگردد.
ممنون دزیره ی عزیز...
ساعت که روی ستون وسط دیواره... خیلی سعی کردم مبل ها رو گرد کنم ولی نمیشه... یعنی فکر کردم خونمون کوچیک به نظر میاد... فرش ها هم قراره عوض بشه... طفلی شوهرم... کارش شده فقط جا به جا کردن مبلمان!!!!!!!!
خدایا توکل بر تو
2706