2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم سینه درد دارم تهوع خفیف دارم تخمدانام تیر میکشن نمیدونم دیگه از چیه

منم تیرکشیدن تخمدان داشتم نمیدونم😢 این قرص ها همشون هورمونیه کلا دوفاستون برا منظم کردن پریودیه میدونی ک؟!ینی رو هورمون ها تاثیر مستقیم داره ولی اگ این وسط بارداربشیم جای بچه رو محکم می کنه و براش ضرری نداره

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2731
اره میدونم انشالله ک جفتمون باردار باشیم

من سوم پریمه😥باید برم عکس رنگی شنبه میرم نوبت بگیرم ب امیدخدا

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
تازه من عکس رنگی هم گرفتم این ماه بخاطر عکس رنگی گفت فک کنم اما خیلیا میگن میشه بعد عکس و هم زودتر ب ...

اگه عکس گرفتی حتما اقدام کن

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
متفورمین هم مثل دوفاستون یا فرق دارن؟

متفورمین نخوردم تاحالا.ولی پری رو منظم می کنه

شما اضافه وزن دارین؟!

من روز 14 سیکلم رفتم سونو فولی بالا هشت نداشتم متفورمین داد بنظرت اگ اقدام کنم امکان بارداری وجود دا ...

چی بگم والا تو اقدامتو بکن هرچی خدا خواست همون میشه

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
متفورمین نخوردم تاحالا.ولی پری رو منظم می کنه شما اضافه وزن دارین؟!

نه زیاد چاق نیستم ولی چندماه پیش 65 بودم رفتم سونو تنبلی نداشتم بعد این چند ماه شدم 70 دیدم تنبلی دارم متفورمین داد روزی دوتا ک وزنم کم کنم

🌷

منم این ماه از روز ۵ تا ۹ لتروزول خوردم الانم دوروزه دارم دوفاستون میخورم من به شدت دمای بدنم بالا میبره انگاری دارم میپزم🤦‍♀️تو این دوروزم هر از گاهی زیر دلم تیر میکشه😐

چی بگم والا تو اقدامتو بکن هرچی خدا خواست همون میشه

من تعجب کردم اخه هرماه دقیق پریود میشم و علائمی از تنبلی ندارم حتی روز 15 سیکل ام ترشحات تخمک گذاری داشتم عجیب برام ک گفت تنبلی داری و فولی زیر هشت!!!

🌷