2733
2739
عنوان

تروخدا بیاین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 21 پست
معتاد نشه😬😬😬😬

نه بابا مگه میخواد چیکار کنه اون دوده یه ذره وارد میشه دردش کم میشه 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره برا پسرم که جواب داد انشاالله براتوهم جواب بده 

باشه حالا اینم‌امتحان میکنم

درد امونمو بریده خیلی شدیده خیلی

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
قرص استامینوفن پودر کن بریز تو دندونت

خوردمش دیگه 

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2731
باشه حالا اینم‌امتحان میکنم درد امونمو بریده خیلی شدیده خیلی

امیدوارم جواب بده 😍😍

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
امیدوارم جواب بده 😍😍

توکل بخدا دعا کنین

من‌تحملم به درد خیلی بالاس الان دردم جوری شدیده که اشکام بند نمیاو

توکل بخدا دعا کنین من‌تحملم به درد خیلی بالاس الان دردم جوری شدیده که اشکام بند نمیاو

بگردم انشالله زود خوب میشی من  چندروز پیش اینو یه دکتر طب سنتی بهم یاد داد