2733
2734
صدف جن ایشالا نتیجه میگیری نا امید نباش
من که شنیدم تو نوین خیلی ها نتیجه گرفتن
چند نفر رو خودم میشناسم
مونا جون برات خیلی خوشحالم امیدوارم نینیت سالم به دنیا بیاد
در پیشگاه خـــدای من هـــیچ آرزویی محال نیست ...خدای خوبم شکرت هفته 29بارداری مثل همیشه منو در پناه خودت بگیر

سلام خانوم های محترم و مامان های بعد از این من خانومی 26 ساله هستم و دو سال هست که دوست دارم بچه دار بشم و نشد .می خوام برم مشهد و نمی دونم کدوم مرکز درمانی باید برم .پیش کدوم دکتر باید برم. اگه کسی هست و نتیجه گرفته ما رو راهنمایی کنه.ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوگند جون اگه میای مشهد برو نوین من هم اونجا میرم

هنوز میکرو نکردم برای بعد از عید افتاده

خیلیها اونجا پیشه خانومدکتر منصوری نتیجه گرفتند

یک دعوت نامه برات میفرستم بیا تو کلوپمون اطلاعاتت بیشتر میشه
در پیشگاه خـــدای من هـــیچ آرزویی محال نیست ...خدای خوبم شکرت هفته 29بارداری مثل همیشه منو در پناه خودت بگیر

مامانای امسال بیایین دیگه
اونایی که منتظرن امید میخوان

بیایییییییییییییییییییییییییییییییییییین

صدف جون الان در چه حالی کاری انجام میدی؟

دعوت نامه فرستادم بیا کلوپمون

بله ارام جان حتما برو اونجا ازمایشات مخصوصی میگیرن علت رو پیدا میکنند و رفع میشه

ایشالا دفعه دیگه مامانی

ولی اصلا بدون پیگیری دو باره باردار نشو چون سقط زیاد برات خوب نیست اول در مان کن تا بتونی مامان شی ایشالا

سلام خانم های محترم من تازه انتقال جنین داشتم چهار تا جنین انتقال دادن البته گفته باشم مرکز نوین تحت درمان بودم کسانی هستن که برای بار اول نتیجه گرفته باشن چون من یک بسته داشتم دیگه هم نمیتونم ivf انجام بدم مبشه در مورد رژیم غذایی ویا اینکه چه کاری بکنیم ازمایشم مثبت باشه
سلام خانوما همسایه ما بعد ده سال از طریق نوین باردار شد الان پسرش1سالو نیمه ست. دکترش هما اسکوئیان بود. خواهر شوهر همین همسایه مون هم بعد15 سال پیش همین دکتر باردار شد البته با آی وی اف. من خودم پیش دکتر وحید آی یو آی کردم که نشد. حوصله دکتر عوض کردن ندارم. مشکلی هم نداریم ولی نشده تا الان بعد3 سال! به نظرتون باید چه کار کنم؟
به خدا اعتماد کن مثل مادر موسی،پسر کوچکش را به آب سپرد،پیغمبر تحویل گرفت...
سلام دوستان.منم در کلینیک نوین تحت درمانم
خداوندا :نعمت عافیت مبدا همه نیازهاست و عاقبت به خیری مقصد همه نیازهاست .بین این مبدا تا آن مقصد والاترین نیازها دلخوشی است .به بزرگیت سوگند آنرا به تمامی دوستان و عزیزانم عطا فرما. آمین یا رب العالمین
2706