2737
2734
واقعا چقدر امیدوار شدم  شما کجا انجام دادی شما iui کردی؟  من احتمالا تا فردا سایزش 23میش ...

من مشهدم پیش دکتر نزهت موسوی فر انجام دادم

حتمامیشه عزیزم اصلا چرا نشه

من مراقبت خاصی نداشتم فقط کار خونه رو زیاد نمیکردم اما غذا میپختم ظرفم میشستم

سعی میکردم بدنم زیاد با موادشیمیایی در تماس نباشه

چند روز اول ماکارونی خوردم

قبلشم بادکش میکردم البته

فقط اروم باش وبا خودت تکرار کن من به زودی باردار میشم

بیا خبر خوب بده بهمون

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا من حدود۱۴۰۰ اینا فک کنم

پس زیاده نمیدونستم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2728
2740
دکتر من گفت ۴۰۰ میگیره آزمایشگاه هم ۶۳۰ البته چون من تعیین جنسیت هم دارم آزمایشگاه مبلغ بیشتر میگیره ...

خب تعین جنسیت شانس بارداری وکم نمیکنه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
تبریک میگم عزیزم منم مشهدیم... 3روزهiuiکردم ایشالا هرکسی چشم انتظاره خدا ناامیدش نکنه

انشالله 

وانشالله به زودی نی نی نازتو بغل بگیری

دکتر خوب برا زایمان نمیشناسی؟

من مشهدم پیش دکتر نزهت موسوی فر انجام دادم حتمامیشه عزیزم اصلا چرا نشه من مراقبت خاصی نداشتم فقط ک ...

سلام عزیزخوبی.....من متاسفانه ای یو ای دومم هم منفی شد....مرکز ابن سینا کجای مشهده؟ ایندفعه میخوام ارمعان برم انجام بدم....نطرت چیه

سلام عزیزخوبی.....من متاسفانه ای یو ای دومم هم منفی شد....مرکز ابن سینا کجای مشهده؟ ایندفعه میخوام ا ...

مرکز ابن سینا رو نمیدونم کجاس

برو تحت نظر دکتر نزهت موسوی فر شو بعد اگه گفت ای یو ای بگو میخوام خودتون تو مرکز ارغوان برام انجام بدید چون راحت نمونه اسپرمو میدی وراحت انجام میدن برات بدون نگرانی

قبل ای یو ای هم یکی دو جلسه برو پیش دکتر شمس تو فرامرز عباسی چهارراه مهدی برات تحریک عصب کنه 

ردخور نداره هرکی رفته تحریک عصب بعدشم رفته ای یو ای مثبت شده