2733
2739
عنوان

درمان افتادگی پلک

103004 بازدید | 70 پست

سلام خانوما:)

من افتادگی پلک دارم خواستم ببینم شما چه راه هایی رو برای درمان پیشنهاد میدید:)

واقعا کسی از سفیدی تخم مرغ جواب گرفتع؟!

لطفا راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی مدت کرم بیداری چشم مارک عالی استفاده کن شاید بهتر شه

اگر خواسی پیجشو میدم

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2731
2738

عمل داره، من قصد دارم عمل کنم،

سرم دورچشم آردن اکسپرتیج رو هم میخام بخرم،اگه فایده نکرد عمل،

من دقت میکنم جدیدن به چشمای دیگران ، اکثرن آدما دارن

یه روشی هست نقطه نقطه میسوزونن، اونو انجام ندی، میگن جاش میمونه،دونه های قهوه ای میشه بالای چشمت

اگه خواستی عمل جراحی کن

میتونی ابروهاتم لیفت کنی

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
عمل داره، من قصد دارم عمل کنم، سرم دورچشم آردن اکسپرتیج رو هم میخام بخرم،اگه فایده نکرد عمل، من دق ...

راستش دوست ندارم عمل کنم دلم میخواد با روش طبیعی حل بشه

شما امتحان کردی؟!

من شکر خدا ندارم

ولی خالم خیلی این راه هارو رفت ولی هیچچچچ تاثیری نداشت

رفت بلفاروپلاستی کرد راحت شد

جز خدا کیست که در سایه ی مهرش بخزیم... مهر اوست، که هر لحظه پناه منو توست....
من شکر خدا ندارم ولی خالم خیلی این راه هارو رفت ولی هیچچچچ تاثیری نداشت رفت بلفاروپلاستی کرد راحت ...

اخه یه خانمی گفته بود که با سفیده تخم مرغ جواب گرفتم منم خواسم امتحان کنم.با ورزش هم شنیدم خوب میشن

منم دارم باید عمل بشه

منم دارم.یکی از دوستام بوتاکس کرد ابروش کشید بالا.میگم برم بوتاکس وقتی سنم رفت بالاتر بردارم.خیلی بدم میاد .خط چشمم کامل دیده نمیشه.باز اونا که پف  دارن خوبه.من جلوی چشمم پلکم نیافتاده.اخر چشمم افتاده خیلی بدع

2706