2733
2734
عنوان

هرکس تو یک جمله خودشو توصیف کنه باقی نظر بدن راجبش 😬❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 156 پست
با این همه ویژگی خوب چرا اعتماد ب نفس کم اخه؟ 😎

میترسم ارتباط برقرار کنم با دیگران و کلا موقع برخورد با دیگران حرفی یادم نمیاد برای همین ملت فکر میکنن خیلی مغرورم و تا حالا دیدم که چند نفر پشت سرم گفتن چقدر این مغرور و ازخود راضیه ، البته دارم رو خودم کار میکنم مثلا قبلا تو احوال پرسی ساده هم مشکل داشتم اما خداروشکر بهتر شدم یا قبلا کلا نمیرقصیدم  حتی تو عروسی داداشم چون خجالت میکشیدم اما الان بهترم و تو اخرین عروسی فامیل رقصدم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میترسم ارتباط برقرار کنم با دیگران و کلا موقع برخورد با دیگران حرفی یادم نمیاد برای همین ملت فکر میک ...

ولککک مگ میشه تو عروسی نرقصید😎

من کلا هرجا باشم محیط شاد فراهم میشه ولی ب موهم میگن مغرور 😬😂

افتضاح 😬😎 کیف احوالک نچ  باید بگید اشلونیچ

اها آره اشنونج؟

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
ولککک مگ میشه تو عروسی نرقصید😎 من کلا هرجا باشم محیط شاد فراهم میشه ولی ب موهم میگن مغرور 😬😂

منم خودمو کنترل میکنم مگر نه لرزه کنان به سمت وسط سالن روانه میشم ولی خب همش میگم نکنه خراب برقصم و این باعث میشه نرقصم اه  

2706