2733
2734
عنوان

اگه شرایط زایمان سزارین تو یه بیمارستان خصوصی داشته باشید،ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 64 پست
نه آخه میگه اصلا نفهمیدم کی زایمان کردم ینی زور و اینام نزده فقط برش زدن و نمیدونم بچه رو چجوری کشید ...

شاید بچه خودش اومده بیرون🤔

نمیدونم عزیزم منم درد حس نمیکردم ولی هروقت دکتر میگفت زور میزدم وهمکاری میکردم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
وای بفهمم شکمم رو دارن میبرن 

خب متوجه نمیشی که

دیگه سزارین همینه عزیزم!

والا از نظر من شکم رو ببرن خیلی بهتر از اون ناحیه حساسه!

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سزارین انتخابی کردم تو بیمارستان خصوصی

بچمم کاملا تو لگن اومده  بود  دهانه رحمم نرم بود 

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
2731
شاید بچه خودش اومده بیرون🤔 نمیدونم عزیزم منم درد حس نمیکردم ولی هروقت دکتر میگفت زور میزدم وهمکاری ...

آخه من شنیدم چون بی حس میشه نمیتونی زور بزنی بخیه هم زیاد میخوری... 

آخه من شنیدم چون بی حس میشه نمیتونی زور بزنی بخیه هم زیاد میخوری... 

نه میشه زور زد

فقط باید دکتر بگه کی زور بزنی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیزم وقتی فول میشه دهانه رحم فقط یه برش میزنن میگن زور بده بچه میاد و تمام هشت جا بریده نمیشه اون ع ...

والا نمی دونم دخترخاله ی من تازگی تو بیمارستان خصوصی زایمان کرده 

دکترش گفته ستاره ای پاره شده 

از تمام جهات😐

تا یه هفته نمی تونست بشینه 

واقعا چه کاریه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
من پس فردا سزارین میشن خیلی میترسم میشه یکم امید بدی

اول بگم مبارکت باشه 

عزیزم اصلا نترس 

من یه ادم فوق العاده ترسویی هستم 

یه امپول می خوام بزنم از یک روز قبلش تپش قلب می گیرم 

ولی واقعا واقعا 

سزارین خیلی0 خوبه اصلا ترس نداره

اول که می ری 

یه انژیوکت به دستت وصل می کنن

بعدشم سوند برات می زارن 

خیلی راحته 

فقط خودتو شل کن 

بعدشم بیهوش می شی یا بی حس می کنن

من اولی رو بیهوشی بودم دو تای بعدی بی حسی 

باز دوباره اگه گفتن بی حسی اصلا نترس من تو نی نی سایت داستانهای وحشتناکی از امپول کمر شنیدم 

اصلا حسش نمی کنی شاید یه نوک سوزن فقططط

بهدش که بهوش میای بچه رو میدن بغلت وااای یه حس خوووبی داره😍😍😍😍

اگرم که بهوش بودی هیچ دردی رو متوجه نمیشس لحطه ی بیرون اومدن بچه بچه رو می گیرن بالا می بینی

بعد از عمل و اومدن تو اتاقت

فقط دل درد مثل دل درد پریود داری قابل تحمله تازه سریع میان تو سرمت مسکن میریزن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
وای خیلیییی ممنوووووون 🤩🤩🤩🤩🤩🤩امیدوارم اونجور ک میگی باشه

همینجوریه عزیزم اصلا نگران نباش 😘

در عرض 3.4روز سرپا میشی عزیزم