2733
2734

ولی دکترتون بگه طبیعی هم میتونی

کدومو انتخاب میکنید؟

من به شدت از طبیعی وحشت دارم

ولی شنیدم میشه بی دردی استفاده کرد 

الان واقعا بین سزارین و طبیعی موندم

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

من این شرایطو داشتم

طبیعی رو انتخاب کردم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدون هیچ تردیدی 

سزارین 

اگه قراره بخیه بخورم ترجیح میدم یه برش صاف باشه تا اینکه به هشت قسمت مساوی پاره بشم و بدوزنم 

خودمم سه تا تجربه سزارین داشتم 

به همه هم توصیه می کنم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

سزارین من وحشت دارم از طییعی دز به در دتبال دکترم که سزم کنه اما میگن طبیعی

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

فقط سز.چرا بری طبیعی که بعدها از رابطه لذت نبری و مجبود به عمل زیبایی شی.بعدشم اون طبیعی بدون درد مثل سز به کمرت امپول میزنن الکی خودتو فریب نده .من کلی پرس و جو کردم اخر سرم سز رو انتخاب کردم خیلی راضی ام

بنده ها خدا دارن ....
بدون هیچ تردیدی  سزارین  اگه قراره بخیه بخورم ترجیح میدم یه برش صاف باشه تا اینکه به هشت ...

عزیزم وقتی فول میشه دهانه رحم فقط یه برش میزنن میگن زور بده بچه میاد و تمام هشت جا بریده نمیشه اون عصر قجر بود

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
فقط سز.چرا بری طبیعی که بعدها از رابطه لذت نبری و مجبود به عمل زیبایی شی.بعدشم اون طبیعی بدون درد مث ...

چرا باید لذت نبره آدم؟؟؟ اگه ادم شیرده باشه اره چه سز چه طبیعی یکم استروژن میاد پایین و لذت کم میشه ولی اگه شیر دهی نباشه ادم زود به اول برمیگرده 

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....