2733
2734
سوزش هم داشتم اما تا یک هفته تقریبا و غیر قابل تحمل نیست. تو سزارین هم شکمت بخیه میشه. چه فرق داره؟ تاپیک کاربر "من" در مورد زایمان طبیعی خیلی به درد من خورد. خیلی
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
جدی میگی مامان تارا جون
البته من از سزارین اصلا خوشم نمیاد اخه خیلی جون عزیزم نمیتونم بزارم 3لایه شکمم رو ببرن از خدا میخوام زایمانم طبیعی باشه اما واقعا از دردش وحشت دارم
میشه بهم بگید دردش شبیه چیه؟
من الان تقریبا 7ماهمه دارم خودمو کم کم اماده میکنم به این اطلاعات نیاز دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین به دردش فکر نکن. من قبل زایمان اصلا از هیچکس نمیپرسیدم. اولاش که شروع میشه مثل درد پریودی ولی شدیدتر. یواش یواش مثل همون درد پریودی و هی شدیدتر میشه. به آخراش اصلا فکر نکن. خودت رو هم نترسون. از اول تاریخ تا حالا این همه زن زایمان طبیعی کردن از درد نمردن. ما هم مثل اونا. من خودمو در مقابل عمل انجام شده گذاشتم!!!! ولی ورزش های کگل و پیاده روی قبل زایمان خیلی کمکت میکنه. دردت شروع شد دیگه هیچی نخور شکمت خالی باشه و سعی کن سر پا باشی راه بری قر بدی نینی زودتر بیاد. یه سر به تاپیک من بزن حتما. اسمش هست هر سوالی در مورد زایمان طبیعی دارید جوابش رو اینجا پیدا میکنید
نمیدونم این توصیه در مورد همه درست باشه یا نه. اگه کیسه آبت پاره نشده بود زود نرو بیمارستان. من خیلی دیر رفتم و خوشحالم که دیر رفتم
2742
بعد زایمان غذاهای ملین بخور روغن زیتون بخور دستشویی اذیت نشی- اگه توالت فرنگی نداری یه سیار بخر. از این تیوپ هایی هم که وسطش خالی بگیری بد نیست. من نداشتم اما اگه داشته باشی تو نشستن راحت تری
توی بیمارستان هم یه بسته کامل زیر انداز یک بار مصرف و یک جعبه دستمال کاغذی ببر. یک کم وضعیت چندشی میشه. ببخشیدا. برای بعد زایمانت هم پوشک بچه سایز بزرگ- زیر انداز یک بار مصرف و شورت یک بار مصرف خیلی به دردت میخوره. اون آخرا سعی کنی نوک سینه ات رو برای شیردهی آماده کنی خیلی خوبه. دردت شروع شد اگه کیسه آبت پاره نشده بود یک دوش گرم کوتاه بگیر
2740
میگن کیسه آب پاره بشه باید فوری بری بیمارستان هم احتمال هست بچه به خشکی بیفته هم احتمال عفونت هست. امیدوارم زایمان خوبی داشته باشی و نینی سالم و خوشکل و تپلی بیاری