2737
2734
سلام
حراج های آخر فصل به خصوص برای مانتو اگه میدونید بگید ممنؤن میشم

برای محل کار (محیط اموزشی) میخوام،،،
بیا ره توشه برداریم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
رز گلی جون من هفته پیش رفتم 7حوض پر بود از مانتوهای نخی ساده و طرح دار
قیمت ها هم مناسب بودن
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
سرمه ای و مشکی ساده هم هست باید بگردی مثلا یه طرح رو پسندیدی رنگ بندیاشو ببین

من رنگی می خواستم نپسندیدم اما زیاد و متنوعه
برای سرکار قیمتاشون خیلی خوبه
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
فسقلی جون خیلی ممنون عزیزم

مدلهاش میخوام خیلی ساده باشه،،،

محیط کارم یه جواریی مذهبی(گز ینش. و حراست أذیت میکنن!!)

باید تیره و ساده باشه،،،
بیا ره توشه برداریم....
منم اطلاع ندارم
تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
رز گلی جان یه مغازه هست تو پاساز شانزه لیزه جهوری طبقه زیرزمین دست راست مانتوهای اداری داره تقریبا من یه دونه برای دانشگاه ازش گرفتم خیلی خوب بود من روی اوی مانتوم حساسم این و بعد از هر سه چهاربار پوشیدن پشتش و یه اتو میزدم خیلی هم لاغر نشونم میداد اگه چیزی پیدا نکردی اونجا هم یه سر بزن قیمتاش هم مناسب بود
رفتار امروز ما نشان دهنده تربیت دیروز ماست.