2737
2739
میشه بگید که بچه هاتون از 4سال تا 5سال چقدر از نظر قدی و وزنی رشد کردن؟؟؟
یعنی از تو این یه سال چند کیلو وزن گرفتن و چند سانت قد اضافه کردن؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه میتونید قد ووزن 4سالگی و5سالگیشونو بذارین
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
من نمیدونم اما خیلی نگران قد یکتا هستم احساس میکنم قدش کوتاهه و نمیدونم چکار کنم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه بازم بگین
شدید نیاز مندم
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
من در حقیقت یه راهنمایی میخوام
دختر من الان قدش 104-105 هست میخوام برای سال دیگه تابستونس لباس بگیرم بذارم کنلر
حدودا چقدر باید بزرگتر بگیرم؟مثلا قد پیرهن یا کمر لباس چدر بزرگتر باشه؟چند سانت حدودا؟
من در حقیقت یه راهنمایی میخوام
دختر من الان قدش 104-105 هست میخوام برای سال دیگه تابستونس لباس بگیرم بذارم کنلر
حدودا چقدر باید بزرگتر بگیرم؟مثلا قد پیرهن یا کمر لباس چدر بزرگتر ب
ای خدا یعنسی یه نفر بچه 5 ساله نداره
2740