2752
2734
من تب داشتم و حس میکردم گلوم و سینم عفونت داشت دکتر برام آمپول و سرم نوشت و آزیترومایسین... یعنی خوب ...

نه عزیزم منم اینجوری بودم 

اصلا سینم صدا میداد گفتم حتما کروناس ، ولی آزیترو خوردم با شربت لورامنت  الان روز سوم که میخورم حالم خیلیی بهتره 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
نه عزیزم منم اینجوری بودم  اصلا سینم صدا میداد گفتم حتما کروناس ، ولی آزیترو خوردم با شربت لور ...

من قرص ها رو میخورم الان شب دوم... قفسه سینم سنگینی میکنه.. یعنی مشکلی نیست؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزدلم منم اینجوری بودم

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

اون شربت لورامنت ( لوراتادین ) هم بخور عزیزم از داروخونه بگیر 

2731

بمن نساخت قلبم درد گرفت تپش قلب شدیدپیدا کردم البته فقط بخاطر این نبوده ولی از وقتی این قرص رو خوردم حالم بد شد