2752
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526590 بازدید | 57082 پست

بچه ها يه سوال نميدونم چقد ربط داره..

به نظرتون نوع زايمان طبيعي يا سزارين توو رفتار بچه ها تاثير داره؟؟يعني به گريه،كوليك،رفلاكس

ميدونين چرا سوال شده،خونواده همسرم همه سزارين كردن بچه هاشون آروم بودن خواهراي خودم كه طبيعي بودن بچه ها همه گريههههههه و كوليك و اينا

ميخوام بدونم فشار و استرس توو زايمان طبيعي ميتونه ربط داشته باشه؟؟

و يه سوال هم راجع به افتادگي مثانه و بواسير كه به نوع زايمان ربط داره يا بارداري

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااي چه بد،نصف سختيه زايمان استرسيه كه دكتر پرستارا باعث ميشن وگرنه كه خوب پيش رفتي تا لحظه آخر و ...

بخدا اون دکتری که بالا سرم بود از اولین لحظه فوقالعاده بود بی نهایت مهربون دلسوز و حاذق این دکتر لعنتی خدا ازش نگذره که اصلا نیازی بهشم نبود کار رو خراب کرد ولی خدا رو شکر گزشت😘😊😌

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
قربونت برم من ،اگ ما تورو نداشتیم چ میکردیم😂😘😘😘مث همیشه توضیح کامل خییییییییییلی گلی عشقم مرسی

قربون محبتت عزیزم 😍 😍 😍 

من بعد از دوره داروهاش 

تقریبا یکی دوهفته ام بهش ترنجبین و شیرخشت دادم 

البته یکی دوروز در میون میدادم هربار یکیشونو

و اینکه آب انار، پرتقال و لیموشیرینم زیاد میخوردم 

2731
بچه ها يه سوال نميدونم چقد ربط داره.. به نظرتون نوع زايمان طبيعي يا سزارين توو رفتار بچه ها تاثير د ...

ربط نداره به نوع زایمان دوتا از آشناهای ما که بچه هاشون کولیک وحشتناک داشتن یعنی بچه شبانه روز گریه میکردن زایمانشون سزارین بود.

بچه ها يه سوال نميدونم چقد ربط داره.. به نظرتون نوع زايمان طبيعي يا سزارين توو رفتار بچه ها تاثير د ...

نمیدونم ولی من سزارینیم خداروشکر پسرم خیلی ارومه فقط موقع پی پی کردن یکم خودشو جم میکنه و ناارومه وگرنه کلا خوابه

انقباض داشتم نه اونقدر که بخان سرم های مسکن بزارن برام دوتا بیشتر حق ندارن که یکش خیلی اروم میکنه یک ...

عزیزم پسرت دنیا اومده

مبارک باشع قدمش

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
بخدا اون دکتری که بالا سرم بود از اولین لحظه فوقالعاده بود بی نهایت مهربون دلسوز و حاذق این دکتر لعن ...

واقعأ خداروشكر...انشالا با شيرينياي ني ني از يادت ميره  

ربط نداره به نوع زایمان دوتا از آشناهای ما که بچه هاشون کولیک وحشتناک داشتن یعنی بچه شبانه روز گریه ...

ااااا پس ربطي نداره...همش مقايسه ميكنم شايد ژن اونا با ما فرق داره كه بچه هاشون آرومن  

نمیدونم ولی من سزارینیم خداروشکر پسرم خیلی ارومه فقط موقع پی پی کردن یکم خودشو جم میکنه و ناارومه وگ ...

خوب خداروشكر،اينم انگار ربطي به زايمان نداره چون نظرا متفاوت شد

به به سللااااامممم

مننن لووومدددم

من یک‌ عدد مامان داغون و خسته و‌شب بیدار و‌روز حمالم 

چطورین مامانا 

در چ حالین 

نینیا خوبن 

کولیکا و دلدرادشون چطوره 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
به به سللااااامممم مننن لووومدددم من یک‌ عدد مامان داغون و خسته و‌شب بیدار و‌روز حمالم  چطور ...

سلام یک عدد مامان داغونتر🥺 ازبی خوابی و گریه بی امون پسرم ک نگم برات😔😔😔

2706