2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526029 بازدید | 57082 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گلم هر کی اینکار می‌کنه به تو و نی نی علاقه داره من به شخصه اگه یکی بهم بگه چرا عکس بچه ام رو گذاشت ...

ازمغان جون شما درست میگی از روی علاقه اینکار رو کردن و به خاطر همین من چیزی بهشون نگفتم ولی من حرفم اینه وقتی طرف میبینه ما خودمون عکس بچه رو جایی پخش نکردیم حتی برای اونا هم با اصرارشون فرستادیم ،خودش  باید متوجه باشه که عکس رو در غالب استوری پخش نکنه 🤨 من واقعا دلم نمیخواست الان همه غریبه ها عکسشو ببین میخواستم وقتی براش کلیپ درست کردم و تو پیجم گذاشتم اون موقع از دخترم رونمایی کنم . 

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
بر و بچ نی نی جدید داشتیما 😍😍😍😍 متوجه شدین؟ شماره 13 رادوین کوچولو 💖💖💖💖

بله دیدیم مبارک باشه 

مامان رادوین جون و مامان مرسانا جون تولدت نی نی های گلتون مبارک  ان شالله همیشه صحیح و سالم باشن🌷🌷

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
ازمغان جون شما درست میگی از روی علاقه اینکار رو کردن و به خاطر همین من چیزی بهشون نگفتم ولی من حرفم ...

من وقتی سه ماه ام بود اسم انتخابی نی نی رو به خواهر و برادر هام گفتم،روز دختر شد همین زن داداش مذکور روز دختر رو به بچه خواهرم و دختر من تبریک گفت اسمش رو استوری کرد 😆😆 حالا بچه من اندازه یه لیمو هم نبود بعد ما به خیلی ها نگفته بودیم که من باردارم،کلا توی خانواده مون بارداری رو تا مرحله اطمینان نرسه جار نمی‌زنیم. اسم هم یه چیزی که شاید آدم یهو نظرش عوض بشه که خداروشکر واسه من عوض نشد.

اما وای من وقتی استوری دیدم شوکه شدم 😂 تازه دختر من مجبور شدم ازش تشکر هم کنم بعد بهم تیکه هم انداخت که تولد پسرم رو استوری نکردی نگاه من واسه دخترت استوری کردم

2740
راست میگی بعضی وقتا آدما بهش احتیاج دارن😊 رسپینا جون اینهمه به شوهرم و خواهرم سپردم عکس بچه رو استو ...

اوووووخی 

عجبااااااا 😁

باید مواظب فامیلاهم باشیم 😂

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
عزیزم دکتر من زیاد اعتقادی به پروتئن واسه تپل شدن بچه نداره همش نظرش روی خامه و کره هست میگه اینا تو ...

عزیزم خداحفظش کنه والامن هرکاری کردم برای اینکه یه خورده جون بگیره،آخه دختراولم ۲۶۰۰بودالبته ۳۶ هفته دنیااومدخیلی اذیت شدیم گفتم حداقل این یه خورده کپلی باشه ممنون عزیزم🥰

سلام ناز گل جون بسلامتی فارغ شدی قدم نورسیده مباااااااارک پرنس رزگل  چطوره نازگل جون از ح ...

سلام عزیزجان 

ممنون اره خدا رو شکر بدنیا اومد سلامت باشی 

مرسی 

وای عزیزم عاشقشم 😍😍

ی حس فوقالعاده هست 

اصلا مثل اون دوتا نیس 

هر کدومو یجوری دوس دارم عاشق هر سه تاشونم 

خدا رو هزار بار شکر میکنم ک سه تا دختر بهم داده اینو‌واقعا از ته قلب میگم 💖

تو بارداریم گاهی میزد ب سرم ک شاید چند سال دیگه واسه پسر برم ای وی اف ولی خدا شاهده الان حتی یه درصد هم بهش فکر‌نمیکنم میگم فقط همین سه تا 🙏🙏😍😍

انشالله شمام گل دخترت رو سالم بغل کنی بذار وقتی بیاد عاشقش میشی 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
من وقتی سه ماه ام بود اسم انتخابی نی نی رو به خواهر و برادر هام گفتم،روز دختر شد همین زن داداش مذکور ...

ارمغان این زنداداشتو از کجا پیدا کردین

لپ لپ 😂

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
اره واقعا با بچه کوچیک اونم سه تا واقعا سخته،خدا بهت صبر و تحمل بده مرضیه جون به اون طفلکی ها هم کم ...

ممنون عزیزم انشالله .الهی امین ممنون از دعات دوسی جونم💖😘

اره والا انشالله یکم عاقلتر و‌ارومتر بشم 

میزنم بعدم پشیمون میشم 🙈😂ولی پشیمونی دیگه سودی نداره😂

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

سلام به همه عزیزانم 

ممنون از تک تک تون واسه تبریک شرمنده نتونستم زودتر بیام شرایط ام سخت بود. 

خدارشکر روزای سخت گذشت و یاس قشنگم پیشم خدا ان شاءالله زایمان راحتی واسه بقیه مامانا قرار بده خیلی دوست دارم عکس فرشته نازم رو واستون بزارم ولی گوشیم نمیزاره... 

گلم هر کی اینکار می‌کنه به تو و نی نی علاقه داره من به شخصه اگه یکی بهم بگه چرا عکس بچه ام رو گذاشت ...

اينم درسته واقعا

من خودمم شايد بهم بر بخوره

ولي از فاميل دورتر

خودي ها اگه بگن ناراحت نميشم و خودمم به نزديكا ميگم اخه واقعا بعضي وقتا بچه رو چشم ميزنن بخصوص وقتي كوچيك و ضعيفه بنظرم تو چشم نباشه بهتره 

ولي كسي باشه باهاش تعارف داشته باشم يا بدونم حساسه ديگه مجبوري بهش چيزي نميگم كه ناراحت نشه ولي ترجيحم اينه عكس بچه رو جايي نذارن تا خودم نخواستم

البته اينم بگم همه اعتقاد ندارن به چشم و نظر..شايد برا اونه كه ناراحت ميشن 

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706