2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526028 بازدید | 57082 پست
ن غربالگریم خوب بوده مشکلی نداشته

برا من مشکل داشت این آزمایشو نوشت الان ۱۵هفته هستم 

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه آزمایش غربال گری اول باید ناشتاباشیم؟

ن لازم نیست 

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
برای ازمایش اره

ن من عصر آزمایش دادم گفتن لازم نیست ناشتا باشی

2728
ن من عصر آزمایش دادم گفتن لازم نیست ناشتا باشی

من ناشتا رفتم یه دور خون‌ گرفت

بعد رفتم صبحانه خوردم دو ساعت بعد رفتم دوباره خون گرفت

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
من ناشتا رفتم یه دور خون‌ گرفت بعد رفتم صبحانه خوردم دو ساعت بعد رفتم دوباره خون گرفت

من یه بار خون گرفت کلا

من ناشتا رفتم یه دور خون‌ گرفت بعد رفتم صبحانه خوردم دو ساعت بعد رفتم دوباره خون گرفت

منم یبار خون دادم کلا اونم بعدازظهر بود ناشتا نبودم

بچه ها منم یکم راه میرم تنگی نفس میگیرم طبیعیه بابا

خداجونم خودت مواظب فرشته ای که تو دلم گذاشتی باش ❤️
بچه هامن 15هفتمه امازیر دلم دردمیکنه علتش چیه؟

منم تو ۱۵ هفتگی کمردرد وحشتناک داشتم زیر دلمم درد میکرد طوری که ۵ دقیقه نمیتونستم وایسم خیلی ترسیدم چون جفتمم پایینه

دکتر سونو کرد گفت همه چی اوکیه

توام نگران نباش وقتی دکتر گفته طبیعیه دیگه نگران شدن نداره

الان دردش کمتر شده 

خداجونم خودت مواظب فرشته ای که تو دلم گذاشتی باش ❤️
2740

@خودموخودت        

@غزل73        

@رسپیناگللی        

@فدرابانو        

@ladystark        

نمیدونم دیگه کی رو تگ کنم 😍😍😍جواب غربالگریم خوب بود خداروشکر 

ممنون از همگی که منو دعا کردین 😘😘😘

هرکس رو تگ نکردم ببخشید دیگه 

میدونم که خیلیا بهم لطف داشتین و پیگیر بودین 

منم تو ۱۵ هفتگی کمردرد وحشتناک داشتم زیر دلمم درد میکرد طوری که ۵ دقیقه نمیتونستم وایسم خیلی ترسیدم ...

منم تو12هفته جفتم یکم پایین بود دکترم گفت خودش میره بالا صبحم درد شدیدی داشتم الانم که ازظهراستراحت کردم بازم دردم شدیده😢

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
سلام دوستای گل. جنسیت نی نیم مشخص شد . گل دختریه

به به مبارک باشه عکس سونی آن تی مثل عکس مال من بود واسه منم آن تی گفته دخملیه   میشه علایمت روباضربان قلب نازدخملت روان تی بهم بگی لطفا؟؟؟

2706