2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526028 بازدید | 57082 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شدید و همیشگیه؟

همیشگی نیس امابیشتراوقات دردمیکنه به دکترمم گفتم گفت طبیعیه؟بهش گفتم سونو بنویس ببینم مشکلی نیس واسه مرداد سونو آنومالی نوشته بنظرتون خطرناک نیس؟

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
همیشگی نیس امابیشتراوقات دردمیکنه به دکترمم گفتم گفت طبیعیه؟بهش گفتم سونو بنویس ببینم مشکلی نیس واسه ...

منم گاهی درد میگیره 

ولی نه زیاد 

وقتی دکترت گفته مشکلی نیست الکی استرس نگیر 

اگر 15 هفته ای فک کنم تیکرتو اشتباه زدیا

اخه من 17 هفتم تیکر با تویکیه

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2728
منم گاهی درد میگیره  ولی نه زیاد  وقتی دکترت گفته مشکلی نیست الکی استرس نگیر  اگر ...

من دوهفته جلوترم چون تیکرم بوقت سزارینه قرار آخر37هفته نی نیم بیادبغلم😍😍

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

راستی یه آزمایش دکترم نوشته واسم که توی15هفته انجام بدم گفتم واسه چیه گفت ستون فقرات جنین شمااین آزمایشودادین؟

2740
راستی یه آزمایش دکترم نوشته واسم که توی15هفته انجام بدم گفتم واسه چیه گفت ستون فقرات جنین شمااین آزم ...

نه من نداشتم 

کجایی؟

نه من نداشتم  کجایی؟

من مشهدم عزیزم منم به هرکی میگم تعجب میکنه اگه عکس نسخه ای که واسم نوشته روبزارم متوجه میشی؟

من مشهدم عزیزم منم به هرکی میگم تعجب میکنه اگه عکس نسخه ای که واسم نوشته روبزارم متوجه میشی؟

من که نه 😂😅

بذار شاید بقیه هم داشته باشن

بیان ببینن بهت میگن 

خانما شما هم نفس تنگی دارین؟ راه میرید یا فعالیت میکنید نفستون زود میگیره؟

فک کردم فقط خودم اینطوریم 😅

موندم ماهای آخر چخبر میشه 😂

ستون فقرات که تو سونوی آنومالی بررسی میشه عزیزم 

اونم که هفته 15براش زوده، 18تا 22معمولا

2706