2733
2734
عنوان

برای رنگی شدن چشم نوزاد چه کارهایی باید انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499587 بازدید | 191 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=74296798]یعنی آب دریای بندرعباس تاثییری داره؟[/QUOTاین تاپیک چجوری پیدا کردی😂

من حرفم و کاملا پس میگیرم عزیزم ...اصلا هیچ ربطی نداره آب دریا بخوری چشم بچه رنگی بشه..خودم و شوهرم هردوتا چشممان قهوه ای روشن...آب دریا خوردم چشم بچ م رنگی بشه ولی مشکی زاغ شد..کاش نخورده بودم حداقل عسلی میشد

برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید

سلام آرزو جون خوبی ، بچه ات بلاخره چشم رنگی شده ؟ اخه اومدم یهو این  تاپیک سال ۹۰ بالا آورد  خوندم دیدم خیلی اصرار داری خاستم ببینم نتیجه گرفتی  ؟

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁
2731

سلام به همه

من قبل بارداريم اينترنت زيرو رو كردم همه كارهايي ك براي آبي شدن چشم نوزاد بود انجام دادم

آب دريا خوردم ب حدي ورم كردم كه وزنم تا٤٠كيلو زيادشد

رازيانه و ...خوردم تو ماه هاي اول نزديك بود سقط كنم

براي پسردار شدن هم ديگه كاري نبود ك نكرده باشم و بچم دختر شد

در اين حد بگم ك هيچكدوم ازينارو باور نكنيد

اولا ك هرچي خدابخواد همون ميشه

دوما هرچي تو ژنتيك پدرمادر باشه بچه همون شكلي ميشه پس سلامت خودتونو بچتونو ب خطر نندازيد

سلام . تخم مرغ دو زرده به چه صورت و در چه ماهی باید خورده بشه؟ آبپز نیمرو یا خام؟

به هیچ عنوان تخم مرغ رو خام یا تیم پز نخورین و گوشت نیم پز ، ممکن باکتری خطرناکی داشته باشه که باعث سقط جنین میشه. درباره آب دریا هم این روزا از بس دریاها پر جیوه هستند که حتی دکترها توصیه میکنن در دوران بارداری کمتر ماهی و میگو بخورین چون پر از جیوه است و برای جنین خطرناکه

درياي شمال كه يك واست فاصلابهاي اون نواحي و بيمارستان كودك امير كلاً ميريزه توش. جنوب هم كه كشتي راني هست و خدا داند ... اما غذاهاي دوست دار كبد براي اين ماجرا عاليه مخصوصاً. پدر و مادر گلابي بخوره قبل ♥️. و من خودم ميوه تازه گلابي / سيب/ چند مدل توت در هفته تو برنامه غذائييم بود البته به فصل و اورگانيك و تو هر وعده غذايي سالاد با چهار قاشق روغن زيتون و ابليمو ترش تازه(( شده جعفري خرد شده با گوجه يا كاهو فقط)) و كمي بادام يا كردن كنارش و ويارم اوايل پسته خام و عناب خام بود البته كل نه ماه عاشق ليمو ترش بودم و كاهو همراه رب انار رقيق شده . شده غذا ميلم نبود اما شير سرد فراوون ميخوردم . از شش ماهگي هم هفته اي دو تا گريپ فروت سبز. غذا رو تو پنج وعده بخوريد و اب فراوون هم فراموش نشه غذاهاي مونده و كنسروي و تند بچه رو بد رنگ ميكنه در ضمن استرس هم خوب نيست موفق باشيد

سلام..من بندرعباس زندگی میکنم..دوستانی که گفتن اب دریای شمال ودریاچه ارومیه نخورین..اینها دریا نیستن ...

سلام اب دریای جنوب قابل خوردنه؟ اگه قابل خوردنه یعنی از اب کنار ساحل میشه خورد؟

2706