2733
2734

چه مادر شوهر پررو و چه شوهر بی عرضه ای داری که نمیتونه دهن مادرش جمع کنه!!

به مادر شوهرت رو نده و حسابی جوابش بده

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چه مادر شوهر پررو و چه شوهر بی عرضه ای داری که نمیتونه دهن مادرش جمع کنه!! به مادر شوهرت رو نده و ح ...

جواب مامانمو من میدم شوهرمم جواب مادرشو درستش همینه ولی امان اگ مردا همکاری نکنن

مادرشوهرا همشون همینن شوهرم ی مغازه گذاشت کلا داش ورشکست میشدپول خرجمون هم به زور از مغازه بیرون میومد ی روز مادرشوهرم بهم گف این همه پول که میاد تو خونتون چیکارش میکنی 😂منم گفتم پاره میکنم میریزم دور😐

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 

ما یه قرونم نمیتونیم پس انداز کنیم 😕😕گرونی بیداد میکنه

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

اصلا بنظر من آدم ازدواج میکنه دیگه باید تمام فامیل و خانواده رو ول کنه 

بچه بزرگ کردن مثل این باید باشه که تو یه جوجه رو بزرگ میکنی و بعد که بال و پر گرفت رهاش کنی که راه خودش بره خودش سعی کنه مستقل بشه ازدواج کنه 

زندگی یه خانواده اصلا نباید ربطی به هیچ فامیلی داشته باشه حتی نباید از کوچکترین مسائل اطلاع داشته باشن 

ولی متاسفانه فرهنگ ما غلطه همش دنبال چشم و هم چشمی، اویزون همدیگه بودن و هزار بدبختی و دخالت هاشون... 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
جواب مامانمو من میدم شوهرمم جواب مادرشو درستش همینه ولی امان اگ مردا همکاری نکنن

کلا احترام زن دست شوهرش 

اگه احترام زنش نگه داره و به هیچکسم اجازه دخالت نده همه احترام زن نگه میدارند جرات دخالت و حرف بیجا رو ندارند

ولی امان از مرد بی عرضه و دهن بین

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏