2733
2734
عنوان

تو کف دوستمم از پنهانکاری واسه شوهرش.شمام اینجورید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 90 پست

متنفرم از همچین زنایی

خونه خرابکن به معنای واقعی

عوض اینکه شریک و یاور زندگی شوهره باشن شدن بلای جونش

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستت خیلی رفتاراش عجیبه😕

صداقت تو زندگی مهمه حالا سر این چیزای الکی ک دیگه واقعا حق دارن تامرز طلاق ببرنش

برا تاپیکم اگه تونستی گزارش بزن

هرکی تونست

ممنون بچه ها

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4529211&slug=تیروزمی21-ریسکش-بالاس-بچه-ها&postId=141162694

اصلا مرد چه حقی داره ب این چیزا گیر بده  اصلا چرا زنا قبول میکنن ک مرداشون خرد خرد بهشون پول ب ...

ماهیانه ۱۲۰۰میده بهش دوباره میگه انقدر اینو زیادتر خریدم ازش میگیره

خیلی تعجب نکن نصف کاربرااینجااین کاررومیکنن وبعدازاون پس اندازطلامیگیرن میدن مادرشون تویه مناسبت براشون بیاره 😃

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

با کمال تاسف باید بگم که

منم اینجوریم  

یه علاقه خاصی به رند کردن قیمتا دارم 

مثلا 500 تومنو میگم یه میلیون  

البته با علم به اینکه طرف مقابلم داره و به خاطر اون 500تومن اضافه فشاری بهش وارد نمیشه

2706