2733
2734

هروقت ک دارم ی کار لذت بخش یاصلا روزمرمو انجام میدم همش این فکر توذهنمه ک بقیه دارن ی کاری بهتراز من انجام میدن یا اونا اعتماد ب نفس دارن من ندارم.همش خودمو با دوستام مقایسه میکنم مخصوصا یکیشون ک الان باهاش ارتباط نزدیک هم ندارم وقتی تو اینستا عکس میزاره نگاه میکنم باخودم میگم ببین چ ب خودش رسیده .چقد مغروره چقد شاده یا چون خودم لاغرم میگم ببین چ تو پره چ اعتماد ب نفسی داره.فکرش ک میکنم خودم زندگی بهتری دارم نسبت ب اون اما خب نمیتونم خودمو قانع کنم ک تو کفش نباشم و اونم عادیه .کلا ی جوری ک انگار همه هیکل و قیافه و اعتمادب نفسشون بیشترو بهتراز منه فقط من بدم.یه دوست صمیمی هم ندارم ینی یکی دارم اما دوره ازم .االانم ک انقد مشغله دارم بادوتا بچه همش حس میکنم عمرم داره هدر میره  

من وقتی جایی هستیم مثلا بیرون. یا حتی خونه همش به این فکر میکنم چیکار کنم بهتر بشه چیکار کنم بیشتر خوش بگذره. همش مغزم مشغوله. چیکار کنم شوهرم ناراحت نشه. آخر سرم میبینم  بهم خوش نمیگذره😔

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 

منم همینم . فکر کنم تاثیر قرنطینه س.  من قبلا از خودم راضی بودم الان حساس شدم همش میگم خیلی زشتم با این قیافه و هیکل چطور روم میشد قبلا میرفتم مهمونی . میگم چقد زشتم شوهرم چه جوری تحمل میکنه . اعتماد به نفسم صفر شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینم . فکر کنم تاثیر قرنطینه س.  من قبلا از خودم راضی بودم الان حساس شدم همش میگم خیلی زشت ...

وای منم. ولی من قبل قرنطینه هم همین بودم نمسدونم چ گلی ب سرم بریزم

2731

از این به بعد اینجوری فکر کن که همین الان که داری فلان کار لذت بخش رو انجام میدی هزاران نفر دلشون میخواد جای تو بودن و حس خوب تو رو داشتن. سعی کن بیشتر شکر گذاری کنی و هر روز یه تعداد از خوبی های خودت و زندگیت رو بشمار و بابتشون خدا رو شکر کن. کم کم میبینی از این رو به اون رو شدی گلم. این رو من جواب داده

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

من بخاطر همین اینستا رو پاک کردم و راحت شدم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
از این به بعد اینجوری فکر کن همین الان که داری فلان کار لذت بخش رو انجام میدی هزاران نفر دلشون میخوا ...

مم همین فکرو میکنم اما انگار اون یکی فکر غلبه میکنه نمدونم چرا

2738

اینستاتو پاک کن 

فقط شده صفحه چشم و هم چشمی 

منم اینطوری شدم خودم حس میکنم مال اینستا باشه

البته الان شرایط خیلی فرق کرده چه دوستای خوشگلی داشتم که دماغاشون به صورتشون میومد ۱۰ سال پیش ولی الان که مد شده همه عمل کردن انقد عمل میکنن که دماغ طبیعی هم بزرگ بنظر میاد چه برسه بینی های بزرگ

همینطور چیزای دیگه

خرش بحالت من پاک میکنم امادوروز بعدمث معتادا ک بدن درد میگیرن دوباره نصبش میکنم

من یه چندباری پاک کردم و نصب کردم تا بالاخره کنار اومدم چون داشت افسردم می‌کرد 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
من مجردم فکر میکردم اگه سرزندگیم یود و بچه داشتم دیگه فکرای بیخود به سرم نمیزد 

الان من متاهلم و دوتا بچع ولی فکرش ب سرم میزنه.ب نظرم همه چی بستگی ب روحیه ادم داره من ازاولشم افسرده طور بودم

2706