2737
2734

بچها من از این ادمام ک خیلی بدم میاد یکی مث وسایلمو داشته باشه یا حتی رنگی ک من برا دکورم استفاده کرده باشمو استفاده کرده باشه 

در این حد حساسم 

حالا جاریم رفته عین رنگ وسایل دکور خونه من جهاز خریده 

حالا ادمیه ک از هیچی یر درنمیاره هیچی 

من الان دارم جون میدم😅

بتظرتون عکس العملم چی باشه 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عکس العملت این باشه بری پیش مشاور خودتو درست کنی همین

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

واا این چ اخلاق بدیه ک داری فقط خودتو اذیت میکنیا

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2738

هیچی به نظرم عکس العملی داشته باشین مسخره وبچگانس شاید دیده شما سلیقتون عالیه و دکور خونتون زیباس گقته منم از این ترکیب رنگ برای خونم استفاده کنم چه اشکالی داره اخه، به نظرم اینجوری داره سلیقه شما رو تایید میکنه😊

به نظرم همه آدم ها تو این دنیا مستاجریم و یه روزی باید این دنیا رو که محل امتحانمون بوده خوب یا بد به خدا تحویل بدیم؛ به همدیگه لبخند بزنیم،کمتر همدیگه رو بکوبیم ،کمتر دلی رو به درد بیاریم ،بزاریم حداقل وقتی این دنیا رو تحویل خدا دادیم و اون بزرگترین ازمون پرسید تو دنیام چیکار کردی دست های خالیمونو نشون بدیم و بگیم من دلی نشکستم فقط سعی کردم لبخندمو به مردم هدیه بدم این تمام چیزی بود که من داشتم/ زندگی سخته برای یکی کمتر برای یکی بیشتر تو همه لحظه های زندگی اگه فکر کنیم اینم یه امتحانه و خدا داره تماشام میکنه و همیشه همراهمه راحتر میگذره😊...حضور خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیتون آرزو میکنم 🌸😊❤

چه ایرادی داره؟؟؟اتفاقا من و جاریم باهم میریم بازار و شبیه هم میخریم معمولا.یا مثلا چیزی بخریم بدونیم اونم لازم داره برا هم برمیداریم.....من شخصا مشکلی ندارم با این قضیه.شاید سلیقه شما توی دکوراسیون رو پسندیده.....یا نظرتون به هم نزدیکه

2706