2752
2734
عنوان

برادر زاده هام با پسرم بازی نمی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 53 پست
جالبه یکیش ۳ ساله هست اون دوست داره با پسر من بازی کنه اما اون دوتای دیگه که ۱۰ ساله و ۱۵ ساله هستن ...

آخی خب سنشون خیلی باهم فرق داره معلومه که بچتونو نمیپذیرن 

شمام هی نگو برو پیششون 

خودت سرگرمش کن 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نمیذارن عزیزم؟

معلوم نیست احتمالا چون 

یک پدر و مادر من علاقه ی ویژه ای به من پسرم دارن چون پسرم هم شدیدا اونا رو دوست داره 

دوم اونا هر سه دخترن  و از بس از پدر و مادرشون شنیدن که کاش ما هم پسردار میشدیم شاید حسودی می کنن 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
2731
چقدر اختلاف سن دارن؟.والا منم بچه بودم دخترخاله هام اینجوری میکردن. حتی یادمه اتاق خالم یه کمد دیوار ...

😣

خودت بگیرش کنارت سرگرمش کن اسباب بازی یا گوشی بده بهش سرگرم بشه خوراکیم تو کیفت بزار بهونه گرفت بده دستش مشغول بشه 

سنشون خیلی بیشتر از سن پسرته معمولا بچه های بزرگتر دوس ندارن بچه کوچیک دورشون باشه یه کاری میکنن سریع بلند شه بره اونور 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
بچن نمیشه بهشون ایراد گرفت ولی من خیلی حرصم گرفت ازشون 😑

نه اگه بچه بودن من ناراحت نمیشدم به دختر ۱۶ ساله میگن بچه

اون دوتا رو دور خودش جمع می کنه اما نمی زاره پسر منم اونجا بشینه 

معمولا بچه های بزرگتر از هم بازی شدن با کوچیکتر خوششون نمیاد. مخصوصا اگر اون دوتا هم سن باشن و پسر ش ...

نه بزرگه ۱۶ ساله 

اون یکی ۱۰ ساله 

آخری ۳ ساله 

😣

عزیزم اختلاف سنشون زیاده و طبیعیه. تقریبا بین همه بچه ها با این شرایط اینجوریه. بهترین کار اینه که بچتون رو سرگرم کنی و اگر جایی میری که اونا هستن خودت پشتش باشی و هواش رو داشته باشی

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
خوب 15 ساله که بچه نیست نمیتونه با بچه کوچیک بازی کنه حق داره بنده خدا

چطور با سه ساله و ده ساله می تونه اما با پسر من که ۶ سالشه نمی تونه 

معلوم نیست احتمالا چون  یک پدر و مادر من علاقه ی ویژه ای به من پسرم دارن چون پسرم هم شدیدا ...

خب بازی دخترونه با پسرونه فرق داره،طبیعیه پسرتو زیاد راه ندن

تازه بچه محبت میفهمه وقتی میبینن پدر مادرتون پسر شمارو بیشتر دوس داره،اونا گناه ندارن؟

نه اگه بچه بودن من ناراحت نمیشدم به دختر ۱۶ ساله میگن بچه اون دوتا رو دور خودش جمع می کنه اما نم ...

پس تقصیر پدرو مادراشون و پدر مادر خودته ک باعث شدن کینه به وجود بیاد بین بچه ها 

چرا علاقه خاصی به پسرت دارن پدر و مادرت چون پسره؟؟

چرا باید دائم بگن کاش ماهم پسر داشتیم لطفا اشتباهات خودتونو گردن دیگران نندازید منم اگه جای دخترای داداشت بودم نمیزارشتم پسرت بیاد کنارم بشینه 

اونا بزرگن دو سه سال دیگه پسرتو راه میدن احتمالا اون سه ساله برادر یکیشونه پارتی داره آره؟   &n ...

هر سه دخترن ۱۵ ساله و سه ساله خواهرن 

خب بازی دخترونه با پسرونه فرق داره،طبیعیه پسرتو زیاد راه ندن تازه بچه محبت میفهمه وقتی میبینن پدر م ...

همون بچه هارو عقده ای کردن باید فرق گذاشتنشون 

2706