2752
2734
عنوان

بچه ها نسیمم قضیه خواهر شوهرم که اوم داد وبیداد کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1417 بازدید | 93 پست

اینا دیگ شوهرتو گرفتن تو مشت...توهم هرروز بگو بیرون فلان جا...بریم اینور اونور بدون شوهرت ی مدت جای نرو تا بیوفته دنبال کارای تو... و وقتی اونارو میبره موقه ای رفتی خونشون بگو مثلا بچت تا شب گریه کرده حوصلمون سررفته بود شوهرتم نبوده اومده بود خونه شما فک کنم.... چ میدونم سااااکت نمون

من از ازدواج کردن منصرف شدم الان زنگ میزنم به نامزدم میگم‌نمیخوامت از خانوادت میترسم😐😑💔

همه مثل هم نیستن

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر نداره این خواهر تناردیه؟یا خودخداااااااا بعضی ها آخر وقاحت و بی حیایی آن درخونت بخوره تو سرخودتو توله تودلیت انترررررررررررررر

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
اینا دیگ شوهرتو گرفتن تو مشت...توهم هرروز بگو بیرون فلان جا...بریم اینور اونور بدون شوهرت ی مدت جای ...

این راه را رفتم الان ده روزه دسته زودپز شکسته و هرشب قرارل بریم درست کنیم ولی نمیاد 

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
2731
همه مثل هم نیستن

آخه یه خواهر شوهر دارم عییین خواهر شوهر تو

اگر به جای گفتن :دیوار موش دارد و موش گوش دارد ،بگوییم :ملائکه در حال نوشتن هستند …نسلی از ما متولد خواهد شد که به جای مراقبت مردم ،« مراقبت الله » را در نظر دارد!قصه از جایی تلخ شروع شد که در گوش یکدیگر با عصبانیت خواندیم :بچه را ول کردی به امان خداماشین را ول کردی به امان خداخانه را ول کردی به امان خداو اینطور شد که « امان خدا» شد ؛ مظهر ناامنی !ای کاش میدانستیم امن ترین جای عالم ، امان خداست….
 شوهر نداره این خواهر تناردیه؟یا خودخداااااااا بعضی ها آخر وقاحت و بی حیایی آن درخونت بخوره تو ...

الان بچه هاش دوساله اند  شوهر داره شوهرش ماهی یه بار میاد یه روز دوروز میمونه ومیره نگهبانی حتی وقتی هم بتونه بیاد نمیاد میگه از بس غر میزنه روانیم میکنه

آخه یه خواهر شوهر دارم عییین خواهر شوهر تو

پس از حالا افسار شوهرت را دست بگیر تا رام خودشون نکردنش

الان بچه هاش دوساله اند  شوهر داره شوهرش ماهی یه بار میاد یه روز دوروز میمونه ومیره نگهبانی حتی ...

شوهرشوهم فراری داده دیگه ببین چ عجوزه ایه

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
حق داری بخدا مگه خودش شوهر نداره کارشو میده داداشش حالا همینا تو خونه به داداشه اهمیت نمیدادن  ...

شوهر داره دوتا شوهر من از بس ناز خرکی میاد ولش میکنه میره نگهبانی میتونه بیاد خونه ولی میگه اونجا مغزم راحته

شوهرشوهم فراری داده دیگه ببین چ عجوزه ایه

شوهرش درماه یه بار میاد به غلط کردن میفته فرار میکنه میره

اسي از ناراحتي سرم درد گرفت شوهرت خيلي بي احساسه

خیلی خیلی بی احساسه فکر کن دید خواهرش داد وبیداد کرد هیچی به خواهرش نگفت وتازه بردشون بیرون

شوهر داره دوتا شوهر من از بس ناز خرکی میاد ولش میکنه میره نگهبانی میتونه بیاد خونه ولی میگه اونجا مغ ...

خودشو راحت کرده دیگه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
خیلی خیلی بی احساسه فکر کن دید خواهرش داد وبیداد کرد هیچی به خواهرش نگفت وتازه بردشون بیرون

همه مردا يه مشكلي دارن بخدا.سعي كن يه كار كني هروز مجبور نباشي دعوا كني ادبش كن با آرامشو بي محلي

2706