2733
2734

نمیدونم چرا تایپیک من ترکید 

ولی دارم دق میکنم من تا حالا ابروریزی اینجوری ندیده بودم هیچوقت ندیده بودم یکی بره تو خونه کسی اینجوری کنه از بس گریه کردم چشمام به زور داره باز میشه

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

الان باز اون ديونهه مياد بهت ميگه حقته

واقعا نمبدوني چرا تركيد؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چطور اینجور شد

خواسته شده در اولین شب قدر ۱۹ ماه رمضان سال ۱۳۹۹ هجری شمسی دریافت : ۹۹/۷/۹ خدایا این بار جوری دستمونو بگیر  که جبران تموم سختیامون بشه، آمین، خدایا روزی مغازمون رو به خودت میسپارم و بهت ایمان دارم که خوشحالمون میکنی ، خدایا رابطه شوهرم با خودمو بچه هامو خونوادمو هم به خودت میسپارم🙏❤❤❤
الان باز اون ديونهه مياد بهت ميگه حقته واقعا نمبدوني چرا تركيد؟

باور کن انقدر ناراحتم که چیزای اضافه را نخوندم

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!

الان میگم طولانیه صبر کنید بنویسم

2740

کلا اینجوره یا الان فقط

از تو هم توقع دارن

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

ببین شما اول باید شوهرتو توجیه کنی تا اون دولا شده همه رو سرتون سوارن...باید بفهمونی بهش اولویت باید شما و بچه ات باشی براش...تا نفهمه اوضاع همینه که هست...ببین عزیزم این حریم خصوصی و این صحبت ها باید تو خواستگاری موضوعش حل بشه قبل عقد مگه نرفتین مشاوره؟

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵