2733
2734
عنوان

خانمهای کرجی لطفا دکتر زنان و نازایی خوب معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 45082 بازدید | 55 پست
ببخشيد من چندروز نت نداشتم يه دزدي ازمون شد چند روز حالم بد بود

الان خوبی عزیزم؟ من روزی که رفتم پیش دکتر شبش داروها رو شروع کردم، الان تو اقدامم. پروژسترون هم باید از ۱۹ پریود بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بسیار دکتر پولکی هستن پنج نفر ادم رو گذاشته تا یه معاینه انجام بده 2 ساعت میکشه یه نفر پرونده تشکیل میده میای بیرون منتظری تا نوبتت بشه بری یه نفر دیگه آماده ات میکنه تا خانوم دکتر بیان یه نگاه بندازه بعد میای بیرون دوباره منتظر تا بری خود خانوم دکتر رو ببینی و دارو بگیری سونوگرافی واژینال بلا استثنا برا همه هس خودش انجام میده و همه اینها با سکوت و تن صدای پایینه عملهای زیبایی هم که رو شاخشه 

2731

من یه دکتر خیلی خوب میشناسم به اسم دکتر فاطمه سلیمانی  میدونم کارشم خیلی عالیه خاله من فیبروم رحم داشت رفت پیشش تمام استرس خالم رفع شده بود بعدم فهمید اصلا احتیاج به جراحی نداره. اگر بتونی ازش وقت بگیری خیلی عالیه این ادرس اینستاگرامشو Drfatemeh_soleymani

سلام خانوماکسی هس ازدکت محتسبی این قرص امپول گرفته باشه وبدونه چجوری بایداستفاده کنه قرص دگزامتازون ...

سلاااااااام عزیزم منم همین سوال و دارم میشه جواب بدین طریقه مصرف رو ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام بچ هاکمکم کنین پیش دکترمحتسبی رفتم امپول پروژسترون دادروش نوشته ازروز19شش تادادنمیدونم بایدشش ت ...

سلااااااااااام توروخدا منم همین سوال رو دارم لطفا ج بدین ........