2752
2734
عنوان

راهی واسه رنگی شدن چشم نوزاد بلدید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 169039 بازدید | 90 پست
سلام چی شد قرار بود از رنگی شدن چشم بچتون خبر بدین لطفا بگین چی شد منم باردارم همسرم ومادربزرگش وبرا ...

سلام میشه تجربه ای اگه درمورد خوراک یا منطقه یا کاری که کرده باشید دارید به منم‌بگید ممنون میشم

سلام میشه تجربه ای اگه درمورد خوراک یا منطقه یا کاری که کرده باشید دارید به منم‌بگید ممنون میشم

سلام گلم اون حاملگی من ناموفق بود ولی من ازخیلیا شنیدم وحتی دروایات خوندم که نگاه کردن به مدت طولانی به یک عکس یا فرد موجب شبیه شدن فرزندزن بارداربه اون شخصیت میشه (داستان گوسفندان حضرت موسی اگه اشتباه نکنم)منم عکس زمینه گوشیمو عوضش کردم وکلی پوسترازنوزادان قشنگ به جاهایی ازدیواراتاق وآشپزخونه که تومعرض دید هست چسبوندم تاببینم چی پیش میادالبته همسرمن چشماش رنگیه ولی تخم مرغ دوزرده رومن خودم توطب ابوعلی سینا خوندم البته اونجاگفته بود برای داشتن تخم دوزرده باید پوست وزغ به مرغ خورانده بشه تاتخم دوزرده بذاره واون تخم مرغ روزن بارداربخوره چشم بچش رنگی میشه الان توبازارتخم دوزرده زیاده ولی به نظرم بگرد ازکسانیکه مرغ خانگی دارن که تخم دوزرده داره بگیر چون بازاریهابه روش دیگه اینکارومیکنن وپوستر روهم حتما امتحان کن انشالله موفق باشی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام گلم اون حاملگی من ناموفق بود ولی من ازخیلیا شنیدم وحتی دروایات خوندم که نگاه کردن به مدت طولانی ...

عزیزم ناراحت شدم... انشالله توام به ارزوی دلت برسی و نی نی صحیح وسالم وخو شگل خدابهت بده ممنونم راهنماییم  کردی باشه حتما میگردم ببینم پیدامیکنم

عزیزم ناراحت شدم... انشالله توام به ارزوی دلت برسی و نی نی صحیح وسالم وخو شگل خدابهت بده ممنونم راهن ...

ممنون عزیزم انشالله

ازخدامیخوام به مراد دلت برسی 

محل های پخش تخم مرغ دارن بهشون بگو خونگی میخوام دقت کن رنگ شده نباشه

درضمن اون پوسترها که گفتم روحتما بگیر وبزن به در ودیوارخونت جایی که مدام جلوچشمت باشه من دیدم که اقوام نتیجه گرفتن ازین به بعدهم هواگرم میشه زیادبروپارک وسعی کن تومکانهای سرسبزباشی ما توخانوادمون توچندنسل چشم رنگی نداریم نه مادری نه پدری ولی داداشم چشاش رنگی شده تنهادلیلشم همین پارک رفتنای مامانم میتونه باشه چون مرتب هروز بعدازظهرمیرفت

درضمن اون پوسترها که گفتم روحتما بگیر وبزن به در ودیوارخونت جایی که مدام جلوچشمت باشه من دیدم که اقو ...

😍😍😍باشه میرم پارک  حتما فقط پوستر اخه ازکجا بگیرم الان همه عکسا توگوشیه دیگه  ...

همکارم میگفت از ابتدای بارداری هر روز یه تخم مرغ دو زرده خورده چشم بچه اش رنگی شده ننمیدونم صحت داره ...

سلام عزیزم میشه ازش بپرسی تخم مرغ دو زرده از کجا تهیه کرد

برای سلامتی دخترم لطفا ۵ صلوات بفرستید 🙏 و واسش دعا کنید خوب بشه😔
بچه ها من دخترم 1 ماه دیگه بدنیا میاد ... من تخم مرغ دو زرده خوردم هم تو 3 ماه اول هم این اواخر اگه ...

سلام گلم نتیجه گرفتی از کجا تخم مرغ دو زرده تهیه کردی؟

برای سلامتی دخترم لطفا ۵ صلوات بفرستید 🙏 و واسش دعا کنید خوب بشه😔
درضمن اون پوسترها که گفتم روحتما بگیر وبزن به در ودیوارخونت جایی که مدام جلوچشمت باشه من دیدم که اقو ...

اصلن تاثیر نداره رو‌کسی که از اول قرار نیس چش بچش رنگی باشه ما شمالی هستیم همش سرسبزی جلومونه ولی فقط اونی که ارث داره چشای بچش رنگی میشه

2706