2733
2739
سهامشو فرق میکنه

نه مال هممون ۵۰۰ هزارتومنیه

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما میریم همش پاسمون میکنن کافی نت کافی نت پاس میکنه بانک 

گاهی چه دلگیر میشوی از خدا و گاهی چه بی تاب و دلتنگ گاهی از حکمتش ناراضی ..و گاهی شاکرو خوشحال ..گاهی مشکوک و گاهی مجذوب عدالتش ..گاهی بسیار نزدیکیو گاه بیشمار دور ــــ خدا که همان خــداست ای کاش ما انقدر گاهی به گاهی نمیشدیم  ـــ🌷🌷🌷چه زیباست امید وار بودن و با امید زندگی کردن نه امید به خود که غرور است نه امید به دیگران که حماقت است   امید به خــــدا منبــع تمام آرامش هاســـت ....
2728
نه مال هممون ۵۰۰ هزارتومنیه

مال ما یک تومنیه 

گاهی چه دلگیر میشوی از خدا و گاهی چه بی تاب و دلتنگ گاهی از حکمتش ناراضی ..و گاهی شاکرو خوشحال ..گاهی مشکوک و گاهی مجذوب عدالتش ..گاهی بسیار نزدیکیو گاه بیشمار دور ــــ خدا که همان خــداست ای کاش ما انقدر گاهی به گاهی نمیشدیم  ـــ🌷🌷🌷چه زیباست امید وار بودن و با امید زندگی کردن نه امید به خود که غرور است نه امید به دیگران که حماقت است   امید به خــــدا منبــع تمام آرامش هاســـت ....

استارتر جواب بده چیکار کردی کجاها رفتی 

2738
میدونم ،اون ارزش و نمیگم ،مونده سهام چه شرکتی باشه 

تمامشون یکیه

همه سهممون مث همه عزیزم

این نیست برا شما ایرانخودرو باشه برا یکی دیگ مثلا نداشته باشه از ایران خودرو

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
ما میریم همش پاسمون میکنن کافی نت کافی نت پاس میکنه بانک 

با گوشی تو دستت برو برنامه آپ بفروشش یا اگ بانکت ملیه ایوا نصب کن

یا بله

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
با گوشی تو دستت برو برنامه آپ بفروشش یا اگ بانکت ملیه ایوا نصب کن یا بله

بانکم ملیه ایوا نصب کردم زدم واس فروش دیگ لازم نیست برم بانک یا کافی نت ؟؟خودش فروخته میشه ؟؟

2706