2737
2734
عنوان

خدایی دیگه کروناحسابی ول شدها😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5001 بازدید | 241 پست
واااای شمال افتضاحه  یعنی ییلاقات تالش برو جای پارک ماشین نیست

عزیزم نمیفهمن نمیفهمن 

گاو از یسریا بیشتر حالیشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا من دیگرانو نگا نمیکنم خانواده خودمونو فامیلا رو نگا میکنم میبینم واقعا خیلی نسبت به قبل ول کردیم😐😐😐😐😐 البته الانم خیلی رعایت میکنیم ولی نه به اون شدت قبل 🤔😐

2728
کاش همه بگیرن

چرا این حرفو میزنین ؟ همه که تحمل نداره بدنشون 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

دونفرکروناداشتن بی علامت توازمایشکاه اومده بودن آزمایش بدن حرفاشونوشنیدم بامنشی واقعاارته دلم برای اولین بارکسیولعنت کردم ک کروناداره اونوقت وسط آزمایشگاه واستاده ماسک معمولی زده بینشونم ببرون

وخدایی که بشدت کافیست

میگن میخوان همه بگیرن تا خودش خود به خود فروکش کنه آره؟؟؟😢😭😭😭

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2738
واااای شمال افتضاحه  یعنی ییلاقات تالش برو جای پارک ماشین نیست

وااااای ساحل فریدوکنار وحشتناک شلوغ بود دیروز. ما که شمال زندگی میکنیم چه گناهی کردیم اخه. به خدا افسردگی گرفتم ۳ ماهه خونم

2706