2733
2734

سلام دوستان.مادر همسرم قصد دارن مفصل های زانو هاشونو عمل کنن دنبال یه دکتر و بیمارستان خوب هستیم.لطفا اگه در این مورد اطلاعاتی دارید پست بزارید.

ممنونم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
اهل زنجان باشی دکتر احسانی....

ممنون عزیزم تهرانم اینجا میخواد عمل کنه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یزد ابریشمی

ممنون عزیزم تو تهران میخوام باشه

سلام عزیز دل خوبی  .. دکتر طرازی   چه روزایی  مطب  من هر چی میگیرم جواب نمیدن

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
سلام عزیز دل خوبی  .. دکتر طرازی   چه روزایی  مطب  من هر چی میگیرم جواب نمی ...

سلام عزیزم قربونت.روزهای شنبه یکشنبه و سه شنبه

سلام‌  من امروز رفتم رزاقی   همون حرفای عارفی و زد تقریبا  ولی برخودش خیلی بهتر از عارفی بود .فقط رفته بودم  ببنیم نظرش درنورد هیسترو کورتاژم‌چیه  ،  بهم گفت  زود بیا  میکرو  کن و اینا   من تا امروز راجبه بیمارستان بهمن تحقیق میکردم 😴چون عارفی اونجاست   به نظرت ابان چه طور  جنین شناساش  چه طورن  خصوصیه  بیمارستانش؟شما چندتا جنین داشتین  ؟به من گفت مشکل انعقادی و ایمنی داری  شوهرمم که  همه مشکلات و .. حالا موندم اصلا چه کنم ؟  طراری اصلان شلوغ نبود  تعحب کردم  ؟تو ازش راضی  هستی؟؟  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738

ببخشید  رفتم  طرازی   اشتباه گفتم رزاقی  تو دلم داشتم به رزاقی فک میکردم  😂😂😂

سلام‌  من امروز رفتم رزاقی   همون حرفای عارفی و زد تقریبا  ولی برخودش خیلی بهتر از عا ...

سلام عزیزم به سلامتی.

من از طرازی بیشتر از رزاقی راضیم.ظاهر مطب رو نگاه نکن بری چند ساعت باید بشینی تا نوبتت برسه.بعدش هم به خاطر کرونا یه مقدار خلوته.خیلی هم خوش اخلاقه و وقت میزاره برا مریض.در کل سطح کار رزاقی و طرازی مثل همه.

بیمارستان ابان میگن جنین شناسیش عالیه.من که راضی بودم.

راستی فردا ازمایش دارم برام دعا کن

سلام عزیزم به سلامتی. من از طرازی بیشتر از رزاقی راضیم.ظاهر مطب رو نگاه نکن بری چند ساعت باید بشینی ...

ای جان  دلممم  انتقال دادی عزیز ؟؟ 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗  حتما دعات میکنم  یه دونه حدیث کسام واست نظر میکنم  انشاءالله  انشاءالله  ایندفعه دیگه مثبت بشی..  عه خوبه    منم الکی رفته بودم پیشش  ولی خوشم  اومد ازشش 😂  شما رزاقیم مگه رفتین  هرچی میزنم جنین شناسای ابان  چیزی نت نمیاره  کلا تو کار تحقیقاتم  عین بازرسا😂😂

سلام عزیزم به سلامتی. من از طرازی بیشتر از رزاقی راضیم.ظاهر مطب رو نگاه نکن بری چند ساعت باید بشینی ...

۵ نفر بیشتر نبودیم شاید سر کرونا  مردم نمیرن  

ای جان  دلممم  انتقال دادی عزیز ؟؟ 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗  حتما دعات میکنم  یه دونه ...

قربونت برم ممنونم ازت.آره پیش طرازی انتقال دادم.

اره رزاقی هم رفتم میخواستم وارد سیکل بشم رفت خارج.کلا همه رو بلا تکلیف گذاشت.

نگران نباش جنین شناسی آبان خیلی خوبه.نتایج مثبتش زیاده

۵ نفر بیشتر نبودیم شاید سر کرونا  مردم نمیرن  

اخه به خاطر کرونا نوبت ها رو طوری میده که اونجا تجمع نشه.منشیش هم خیلی خانوم خوبیه.

اخه به خاطر کرونا نوبت ها رو طوری میده که اونجا تجمع نشه.منشیش هم خیلی خانوم خوبیه.

خیلی خیلی  ادم بود واقعا  😘فردا صبح برو ازمایش تاشب  اماده بشه  ..ترشح  نداری  

2706