2733
2734
عنوان

اونایی که راجب مشکلات موها میدونن و سر در میارن/ موخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 22 پست
منم مثل توام موهام تا کمرم بود بخاطر موخوره کوتاه کردم هرکی منو میدید میگفت چند ماه از سربازیت مونده ...

همه این هارو انجام میدم حتی ماسک خونگی و آماده هم استفاده میکنم و مولتی ویتامین و یونی زینک و فولیک اسید هم میخورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مشکل موهات موخوره چروک بود؟ همون که مو از ریشه ناهموار درمیاد علت و درمانش پیداکردی آخرش؟

موخوره چروک اگه دلیل بیرونی و درونی نداشته باشه میگن خود فولیکول مو داره موی چروک تولید میکنه (اینو از رو حرفا بلاگری که بهش اعتماد داشتم میگم) ولی خب مثلا منکه همه جای سرم اینطوری نیست نمیدونم چقدش درسته آخه دکتر اینام نرفتم کلا بیخیال شدم فعلا.. متوجه شدم شامپو خیلی تاثیر داره من بخاطر مصرف شامپو ضد شوره که موهام خشک ترم میشه مشکلم بدتر میشه حتی موهام راحت تر از وسط کنده میشه.. آبرسانی مو خیلی تاثیر داره یمدت آلوئه ورا با چندتا چیز مصرف میکردم عالی بود دیگه حوصلم نکشید

ولی پیج های radio.ferferi و haircare_sogand رو هایلایت های موخوره و موخوره چروکشو بخونید کلا پیج های خوبین برا مو

پیج gisou_kamandha هم همینطور

2738
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز