2733
2734
عنوان

از بین بردن قطعی جای خال

| مشاهده متن کامل بحث + 25975 بازدید | 20 پست
جدا میگی.... خسته شدم از دستشون بخدا. مترسم این بار جای بخیه بمونه 😭😭

منم دوسه تا برداشتم یه یه هفته میشه انگار رفتن..... جاش انگار جای جوشه که خشککک شده خالی هم فعلا نمونده یه نظرت برمیگردن🤔🤔🤔🤔

جدا میگی.... خسته شدم از دستشون بخدا. مترسم این بار جای بخیه بمونه 😭😭

با دکترا مشورت کن ببین چی میگن 

پماد ترمیم کننده جاشو از بین میبره اگه برفرض از بین نرفت باید با لیزر جای اسکار رو از بین برد 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان من تو خالی که خیلی دوسش داشتم جوش زد. اومدم جوش رو بکنم خال هم کنده شده ممکنه بازم بیرون بیاد خیلی ناراحتم شوهرم کلی دعوام کرد آخه اونم این خال رو دوس. داشت خیلی بهم میومد 😔😭