2737
2739
الهی مبارکت باشه  اولی میره کلاس دوم‌ برات سخت نیست ؟

ممنونم عزیزم ن نگرانیم بیشتر برا اینکه ک تدریس از مهر مجازی نباشه بازم اون وقت سختم میشه وگرنه مشکلی نیس از پسش برمیام

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
عاشق هر سه تا بچمم  4سال ونیم، 6و14

خیلی شنیدم که میگند بین دوتا و سه تا تفاوت زیاده

چه فرقی میکنه؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خیلی شنیدم که میگند بین دوتا و سه تا تفاوت زیاده چه فرقی میکنه؟

متوجه منظورتون نمیشم

ولی به نظر من که فرق نمیکنه 

چرا وقتی سومی رو باردار شدم خیلی شوکه شدم دروغ نگم گریه هم کردم چون دومیه خیلی کوچیک بود اما الان میگم چه دیوونه بودم اتفاقی باردار نمی‌شدم الان اقدام می کردم

من شیعم،حیدر آقامه  
متوجه منظورتون نمیشم ولی به نظر من که فرق نمیکنه  چرا وقتی سومی رو باردار شدم خیلی شوکه شدم د ...

چند نفر از دوستانمون که سه تا بچه دارند میگفتند وقتی فرزند دوم به دنیا میاد تفاوت زیادی حس نمیشه و زندگی تقریبا روال قبل رو میره جلو.اما وقتی بچه ها سه تا میشند کلا همه چیز دگرگون میشه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
چند نفر از دوستانمون که سه تا بچه دارند میگفتند وقتی فرزند دوم به دنیا میاد تفاوت زیادی حس نمیشه و ز ...

نمی دونم من با فاصله خیلی کم هم فرزند دوم هم فرزند سومم دنیا اومد فقط هیجده ماه تفاوت سنی دارن متوجه تغییر خیلی زیادی نشدم

اما خب به نسبت فرزند اول خودم خیلی پخته تر وبا تجربه تر شدم سر اولی اصلا بلد نبودم

من شیعم،حیدر آقامه