2733
2734

سلام بچه ها 

دوستم الان ۳۰ سالشه 

تقریبا دوساله که پریود نامنظم و طولانی داشت که با ازمایش و .. معلوم شد یائسگی زودرس داره 

الان فقط با قرص پریود میشه

خیلی دلش بچه میخواد

کسی هست اینجوری شده باشه و حامله بشه؟

دکترا میگن امکانش کمه چون ذخیره تخمک در حده صفره

خیلی ناراحتشم 

خودشم خیلی ناراحته

دلش شدید بچه میخواد

اطرافیانتون کسی اینجوری شده؟ 

کاش کسی حامله شده باشه که بهش بگم و امیدوار بشه

نه متاسفانه یکی از دوستان من ۲۹ سالگی اینجوری شد و حتی تلاش کرد قسمتی از بافت تخمدان رو فریز کنه شاید بعدا به درد بخوره که اونم به درد نخورد. 

یک دوره کلی امپول زد و داروهای محرک تخمک گذاری خورد بلکه بتونه تخمک ذخیره کنه قبل ازدواج که هیییچ تخمکی ازاد نشد

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یکی از آشناهامون همینجوری شده ۱۷ سالگیش، بچه دارم نمیشه، البته اون اصلا پریود نمیشده، از اول با آمپول پریود میشده

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
نه متاسفانه یکی از دوستان من ۲۹ سالگی اینجوری شد و حتی تلاش کرد قسمتی از بافت تخمدان رو فریز کنه شای ...

یعنی پریودم نمیشن؟؟

زندگی کوتاهتر از اونه که یه ثانیه شو هدر بدیم!

من پریود خیلی نامنظمی دارم.دو سه ماهه که ماهی دوبار پریود میشم بهم دوفاستون دادن ولی هنوز ب ۱۶ روز نرسیده دوباره لکه بینی شروع میشه😥اینم یعنی من دارم یائسه میشم؟منم ۳۲ سالمه دیگه.عوارضش چیاس مگه؟

چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔
2738
نه متاسفانه یکی از دوستان من ۲۹ سالگی اینجوری شد و حتی تلاش کرد قسمتی از بافت تخمدان رو فریز کنه شای ...

ای بابا😞

الان چند سالشه؟ بازم داره کاری میکنه؟؟ یا بیحیال شده؟

الان ازدواج کردن یا نه .بچه داره

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
من یکی از آشناهامون همینجوری شده ۱۷ سالگیش، بچه دارم نمیشه، البته اون اصلا پریود نمیشده، از اول با آ ...

خدا معجزه کنه الهی امین که اینا بچه دار بشن

الان چند سالشه؟

من پریود خیلی نامنظمی دارم.دو سه ماهه که ماهی دوبار پریود میشم بهم دوفاستون دادن ولی هنوز ب ۱۶ روز ن ...

نههه 

دوستم پریود نمیشده اولاش ،۶ ماه یکبار... 

دیگه الان فقط با قرص میشه 

دختر عموم زود یاعسه شد رفت طب سنتی الان باز هر ماه پریود میشه ولی اینکه تخمک نداشت یا داشت بی خبرم

بدون خوردن هیچ دارویی پریود میشه؟ 

پیش چه دکتری میرفت میتونی ادرسش رو برام بفرستی؟