2733
2734
اخ الهی عین من شدی که درکت میکنم من الان ۲۹ سالمه افسرده و داغونم کاش زمان به عقب بر میگشت😞😞

عزیزم شما هم دوقلو دارین ؟ من شوهرم عالیه به خاطر این میگم چون هنوز سنم کم بود جا داشت چند سال دیگه صبر کنم 

کاش همون موقع که ازدواج کردم جلوگيري نمي کردم و حامله مي شدم الان حداقل يه بچه 15 ساله داشتم

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۸عروسی کردم  ۱۹ باردارشدم الانم ۲۱ سالمه ی دوقلو دارم .زود ازدواج کردم راضی نیستم

منم مثل شما بودم، البته دوقلو نیستن اما با فاصله کم بدنیا اومدن

اولش سخته اما بچه ها که بزرگ بشن خیلی زندگی قشنگی میشه. فاصله سنی کم با بچه ها باعث میشه آدم احساس پیری نکنه، همیشه درحال شوخی و خنده هستیم.

من حتی همزمان با دبیرستان دوره اول بچه ها، دانشگاه هم رفتم.

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
امیدوارم خدا دامنتونو سبز کنه عزیزم

الهي آمين 

ان شاء الله به همه آرزوهايت برسي و حسرتي در دلت باقي نمونه الهي آمين

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2731
عزیزم شما هم دوقلو دارین ؟ من شوهرم عالیه به خاطر این میگم چون هنوز سنم کم بود جا داشت چند سال دیگه ...

نه من دوتا دارم یکی ۲۰ سالگی یکی هم ۲۵ سالگی .اره سنم کم بود همش بچه داری کردم هیچی نفهمیدم از زندگی حتی منو شوهرم فرصت اینکه باهم وقت بگذرونیم رو نداشتیم زود بچه دارشدیم البته خواست خدا بود

پیج منو اگه دوست دارین فالو کنید😍 mezon_kodak_yasna
منم مثل شما بودم، البته دوقلو نیستن اما با فاصله کم بدنیا اومدن  اولش سخته اما بچه ها که بزرگ ...

اره خوبه .منم قصد ادامه تحصیل دارم چون دوقلوان فعلا ی کم سخته .به خاطر اینکه دوست داشتم دوران مجردیم بیشتر با دوستام باشم 

2740
اره خوبه .منم قصد ادامه تحصیل دارم چون دوقلوان فعلا ی کم سخته .به خاطر اینکه دوست داشتم دوران مجردیم ...

عزیزم وقت برای تفریح زیاده

الان فقط خودتو آماده کن که خوب تربیتشون کنی، چون غیر از اینکه بچه با ادب برای آدم سربلندی میاره، آرامش هم داری و میتونی به خودت برسی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

23ازدواج

25اولین پسرم

29پسردومم

راضی نیستم چون تحقیق که کردیم می گفتن خیلی خانواده نجیبی هستن ولی اصلا اینطور نیست پدرشوهرم از کسی نیست که شکایت نکرده باشه پسراشم همش باید دنبال کار باباشون باشن هر وقت از شوهرم می پرسم کجا میری یا میگه دادگاه یا دفتر قضایی جواب ابلاغیه بگیره همشم روزی یه ساعت دوساعت باهم صحبت می کنن دادگاه چی بگن

دیگه کم نمیارم 
اره عزیزم الان دیگه مهم بچه هان ک خوب تربیت بشن وقتمو کلا براشون گذاشتم 

زنده باشن الهی  

2706