2737
2734
عنوان

بنظرتون خردادیا

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 75 پست
بنظرم دوشخصیت هستن چون واقعا وقتی یکی رو خیلییییی دوس دارم میتونم همون لحظه ازش متنفرم بشم😐😑

منم31اردیبهشتم به جورایی خردادی ام محسول میسم ولی این جوری نیستم اصن.نمیدونم شایدم محسوب نشم

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا اصلا خاله زنک و حرف ببر بیار نیستن

نمیدونم من چندمورد نزدیکم دیدم اینطوری بودن ...البته هرکسی شخصیتش فراتراز ماه تولدشه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
منم31اردیبهشتم به جورایی خردادی ام محسول میسم ولی این جوری نیستم اصن.نمیدونم شایدم محسوب نشم

نمیدونم والا🤔

همون لحظه که مطمعن شدی{تقدیر} از قبل نوشته شدع با چشم بسته از خیابون رد شو👌👌
2728
گلم تو فک کنم کسی ک ازش متنفری خردادیه🤔😆😆

ن اجی اتفاقا ....اخه مااصلا زن خردادی نداریم تو فامیل واقعا هم نمیدونم چرا 🤔 اینا که گفتم از چندمورد مرداشون گفتم 😒

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
بنظرم دوشخصیت هستن چون واقعا وقتی یکی رو خیلییییی دوس دارم میتونم همون لحظه ازش متنفرم بشم😐😑

منم خردادیم.منم یه روز خیلی شادم یه روز خیلی غمگین.یه روز عاقل یه روز بچه.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740
ن اجی اتفاقا ....اخه مااصلا زن خردادی نداریم تو فامیل واقعا هم نمیدونم چرا 🤔 اینا که گفتم از چندمور ...

آها نمیدونم😂😂

منم خردادیم.منم یه روز خیلی شادم یه روز خیلی غمگین.یه روز عاقل یه روز بچه.

آره این واقعا درسته 

🥴من فقط شخصیت اونارو توصیف کردم با دوتا کلمه چطوری خوب و بدمو تشخیص دادی

از طرز بیانت تشخیص دادم میتونستی بگی خوب نبودن یا اصلا بدنبودن فقط باب دلت نیستن

از طرز بیانت تشخیص دادم میتونستی بگی خوب نبودن یا اصلا بدنبودن فقط باب دلت نیستن

چیه جبهه میگیری مگه ب تو چیزی‌گفتم؟

تاپیک میزنی خردادیا چطورین بعد وقتی واسه تاپیکت وقت میزاریم جواب میدیم باید جوابمون حرف شنیدن از خانوم باشه

مسخره بازی راه انداختی گُلِ من؟

اگه جنبه دیدن جوابارو نداری قفل کن تاپیکتو 

گزینه قفل واسه همین وقتاس

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
2706