2737
2734
عنوان

ایا چشم دخترم سبز یا عسلی میشه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3770 بازدید | 214 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا مگه کسی از نزدیک ادم بور ندیده باشه

من از نزدیک ندیدم ولی معلومه که عوض میشه دیگه 

چرا باید یکی باور نکنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2731
من از نزدیک ندیدم ولی معلومه که عوض میشه دیگه  چرا باید یکی باور نکنه

همین دیروز تاپیک پربازدید کاربر_نیک سرشتم ۲۰صفحه بمن توهین کرد اهانت تمسخر بد و بیراه انقد گفت کولی کولی دروغگو مگه میشه رنگ مو و چشم تو نور عوض بشه بعد مادر هم بودن داشتن بچه هم تربیت میکردن چه الفاظ رکیکی برای توهین بمن استفاده میکرد ....

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 
2740

تا 15سالگی معلوم نیس من 2ماهم بودم چشام سببببببببببببببببببببببز بود شدم 7سال وسطش عسلی شد الان بزرگ شدم داره به طوسی و ابی میره ....ربط داره توی خانوادتون چ ژنی هستش من هم پدرم چش رنگیه و مادربزرگم میگف بابامم اینجوری رنگ چشاش تغییر میکرد که اخرش الان ی ابیه که وسطش چن رنگه برا همین ژن تاثیر داره

همین دیروز تاپیک پربازدید کاربر_نیک سرشتم ۲۰صفحه بمن توهین کرد اهانت تمسخر بد و بیراه انقد گفت کولی ...

ایشون از حسادتش بوده 

ولش کن اصلا 

آخرش ترکید کاربریش؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
تا 15سالگی معلوم نیس من 2ماهم بودم چشام سببببببببببببببببببببببز بود شدم 7سال وسطش عسلی شد الان بزرگ ...

فداتشم چقد خوبه شماها هستید توضیح بدید رنگ‌چشم واااااقعا تو نور عوض میشه ک کمتر ب من توهین کنن و برچسب درعگو بخورم

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 
2706