2737
2739
عنوان

بازیگرا بدون گریم چقد شبیه ما هستند 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون شال زرده مرده؟؟

مایده‌طهماسبی‌زن‌فرهاد آییشه😂

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2731
ادم هستن دیگه همون قدر معمولی مثل ماها

نه ادم نیستن.

از ما بهترونن

من خودم علاقه ای به بازیگری ندارم ولی کلی پسر و دختر زیبا و با استعداد توی عرصه بازیگری وجود داره ک هر روز توی تاتر شهر میچرخن ک شاید شاید یکی دیدشون

کلی زحمت میکشن ولی چون پارتی ندارن به جایی نمیرسن.بعد توی سینمای ایران زن ۴۵ ساله نقش یه دختر جوان و عاشق بازی میکنه

جایی برای بازیگرهای خوب و با استعداد نیست 

چون همه چی شده پارتی بازی.

خدایی الان رویا نونهالی تو عصر جدید گریم به تمام معنا کرده بخدا صورتش بشوره خیلی پیرتر و چروکتره😆😆

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ما ازشون خوشگل تریم💪😂❤

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2740

لیندا کیانی همه جوره خوشگله ولی مگه بازیگرا از فضا اومدن یا هرکی بازیگره خوشگله مثلا گوهر خیراندیش یا فاطمه معتمد اریا یا خسرو شکیبایی اینا خیلی هم معمولی ان ولی بازیگرای خوبی ان از خیلی خوش گلا هم بهتر و دلنشین تر بازی میکنن بازیگری به چهره نیس که خیلیا اطرافمون هستن که خیلی هم زیبان ولی بازیگر نیستن

2706