2733
2734
عنوان

خانومااا ندا یاسی 😓😓😓اینجاسسسس +اسکیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 54 پست

عزیزم این اسکرین شات از نینی سایت درباره سیر در واژن خیلی وقته تو کانالا و میچرخه و مسخره میکنن😂ندایاسی اینجا نیست خیالت راحت باشه اینو از تو کانالا برداشته

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
عزیزم این اسکرین شات از نینی سایت درباره سیر در واژن خیلی وقته تو کانالا و میچرخه و مسخره میکنن ...

😂😂😂وااای

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جای خالی ندایاسی وتتلو روبه شدت در نی نی سایت حس میکنم سحر تبر و لمینت بهادر هم بگین بیان 

اره قشنگ دیوونه خونه کامل شه😑😂😂😂

سلام عزیزم اون کاربر که داشت به همه توهین میکرد مخصوصا شما رو واقعا نفرینش کردم. الهی به حق بزرگی خ ...

سلام عزیزدلم خیلی ممنونم ازت خدا خیرت بده واقعااا دلم شکست بخدا 😭😭خوبه خودش باردار بود باور کن حتی اون موقع ک میگفت گزارش بزنید هم زدم براش هم برا امضاش صلوات فرستادم اما اون اونجوری دلمو شکست😢😢ممنونم ازت مهربون جونم

2738
بخدا دلم میلرزید از حرفاش. از ته دلم دعات کردم قربونت برم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

خدا خیرت بده الهی عزیزم بچه هاتو برات حفظ کنه خودمم دست و پام میلرزه هنوزم الهی ب هرچی تو دلته برسی❤❤❤❤